Sosyal medyayı sallayan ve oturup düşünmeyi sağlayan Save Ralph adlı kısa film çok beğenildi. Peki film sonrası hayatınıza anlam katmak için hayvanlar üzerinde deney yapmayan firmalar hangileri öğrenmek ister misiniz? Dünyamızda en tehlikeli canlı türü

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?
Sosyal medyayı sallayan ve oturup düşünmeyi sağlayan Save Ralph adlı kısa film çok beğenildi. Peki film sonrası hayatınıza anlam katmak için hayvanlar üzerinde deney yapmayan firmalar hangileri öğrenmek ister misiniz?

Dünyamızda en tehlikeli canlı türü olan insanın en büyük zulmünü çeken hayvanlar.. Kategori kategori işlenen suçlardan biri de hayvan deneyleri. İşte o noktaya parmak basan bir kısa film dünden beri herkesi etkisi altına aldı. Öyle ki sosyal medyada SaveRalph adıya etiket tüm dünyada TT oldu.

Güzellik uğruna alınan pek çok markanın ürünü hayvanlar üzerinde korkunç testler yapıyor. Hayvanseverler hangi konuyla uğraşacağını şaşırmış durumda. İnsanoğlu hayvanları ve doğayı tahrip etmeyi sürdürdükçe dünyanın sonu hızlanıyor.

Dün yayınlanan Save Ralph filminin etkileyiciliği herkesi etkiledi ve "Biz konuşamıyoruz. Lüften bizim hakkımızı da savunun" denildi.

Save Ralph filminde üzerinde deneyler yapılan bir tavşan olan Ralph'ın kısacık yaşantısı konu edinildi. Ralph'in ağzından çıkan cümlelerin etkileyicliği tüm herkesin gözünü yaşarttı.

Taika Waititi, Olivia Munn, Ricky Gervais ve Zac Efron Gibi isimlerin seslendirme kadrosunda yer aldığı filmde Humane Society International ile konuşan Ralph, insanların güzel görünmesine yardım etmek için vücudunu feda etmenin kendisinin işi olduğunu ve hayatını umursamadığını boğazında bir düğümle söylüyor.

HAYVANLAR ÜZERİNDE DENEY YAPAN FİRMALAR!HAYVANLAR ÜZERİNDE DENEY YAPMAYAN FİRMALAR

Essence,

Bee Beauty,

NYX,

Note,

Benri,

Inglot,

Urban Decay,

Kiko Milano,

Paztel,

Isana,

The Body Shop,

Catrice,

Laura Mercier,

Urban Care,

The Balm,

Rival De Loop,

Flormar,

Anastasia Beverly Hilss

Eyüp Sabri Tuncer