Mert Öcal kimdir? Survivor 2020 Mert Öcal kimdir? Mert Öcal nereli, kaç yaşında? Survivor 2020 Mert Öcal hayatı ve biyografisi. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 yarışmacısı Mert Öcal kaç yaşında? Evli mi sevgilisi var mı merak ediliyor.

Mert Öcal kimdir? Survivor 2020 Mert Öcal kimdir? Mert Öcal nereli, kaç yaşında? Survivor 2020 Mert Öcal hayatı ve biyografisi. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 yarışmacısı Mert Öcal kaç yaşında? Evli mi sevgilisi var mı merak ediliyor.Mert Öcal Kimdir?Ekranların fenomen yarışması Survivor'ın 2020 kadrosunda yer alan Mert Öcal dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki, Mert Öcal kimdir? Mert Öcal kaç yaşındadır? Mert Öcal'ın sevgilisi var mı?Survivor Mert kimdir?2020 Survivor ünlüler takımında yer alan Mert Öcal, yakışıklılığı ve yarışmadaki başarılı performansıyla seyircinin beğenisini kazandı. 2004 yılında Best Model of The World yarışmasına katılan Mert Öcal, birincilik tacını aldı. 29 Eylül 1982 yılında İstanbul'da hayata geçen Öcal, Best Model of Turkey ünvanının sahibidir. Modellik kariyerine kısa bir süre devam ettikten sonra oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. 2005 yılında Asla Unutma dizisinde yer alan Mert Öcal, ekrandaki ilk deneyimini yaşadı. Dönemin popüler dizisi Rüyalarda Buluşuruz da karşımıza çıktı. Asıl yükselişini ise Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar ile gerçekleştirdi.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!


Oyun Bitti ve Görgüsüzler dizisinde de rol alan oyuncu, Aşk Yeniden ile yükselişe geçti. Her yıl ekrandaki dizilerde boy gösteren Mert Öcal, kısa süre içerisinde genç kızların sevgilisi haline geldi. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra katalog ve defilelerde de yer alan Mert Öcal, sadece ülkemizde değil yurt dışında da adından söz ettirmeyi başardı. Sporun hayatının merkezinde olduğunu ifade eden Mert Öcal, Survivor'a katılma macerasının tamamen hırslı kişiliğinden kaynaklandığını belirtiyor. Göçmen bir ailenin çocuğu olan oyuncunun iki tane köpeği var. Hayvan sevgisini çocuk yaşlarında edindiğini belirten Mert Öcal, sosyal sorumluluk projelerinde de aktif rol alıyor.Hırsız ve asla pes etmeyen yapısıyla Survivor'da dikkat çeken oyuncu, sporcu kişiliğinin avantajlarını da kullanıyor. Mert Öcal'ın boyu 1.90 olarak açıklandı. Şu anda hayatında kimse olmayan oyuncu, aşkın gücüne inandığını itiraf etti.