Almanya'da yaşayan başarılı ve güzel oyuncu Meryem Uzerli, ikinci kez anne olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde karnı burnunda verdiği hamilelik pozları ile çok konuşulmuştu.

Belediye Şubat Ayından İtibaren %60 Zamlı Maaş Ödeyeceğini Açıkladı Belediye Şubat Ayından İtibaren %60 Zamlı Maaş Ödeyeceğini Açıkladı
Almanya'da yaşayan başarılı ve güzel oyuncu Meryem Uzerli, ikinci kez anne olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde karnı burnunda verdiği hamilelik pozları ile çok konuşulmuştu. Meryem Uzerli'nin daha önceki beraberliğinden olan bir tane kız çocuğu var. Lara adını verdiği kızı yaklaşık 7 yaşına geldi. Meryem Uzerli'nin kızı Lara'nın babası Türk iş adamlarından Can Ateş'tir. Meryem Uzerli bir dönem Can Ateş ile beraber olmuştur ve bu beraberliğinden bir kızı olmuştur. Can Ateş'in çocuk istememesi durumundan ötürü de ünlü oyuncu Meryem Uzerli ve eski sevgilisi ayrıca büyük kızının babası Can Ateş ayrılmıştır. Can Ateş'in çocuk istememesi ve Meryem Uzerli ile ilişkilerini sonlandırmalarına rağmen Meryem Uzerli bebeği doğurmak istemiştir. Anne olmayı çok isteyen güzel oyuncu, Can Ateş ile olan beraberliğinden Lara adını verdiği kızını doğurmuştur. Lara ile gözlerden uzak Almanya'da bir hayat süren başarılı oyuncu, Lara'nın kardeş istediğini söylemiştir. Meryem Uzerli, Lara'nın bu isteği üzerine birlikte olduğu ve adını sır gibi sakladığı sevgilisi ile bir çocuk yapmaya karar vermiştir. Meryem Uzerli ikinci kez hamile olduğunu duyurmuş ancak çocuğunun babasını açıklamamıştır. Meryem Uzerli geçtiğimiz günlerde doğum yaptı ve ikinci çocuğunu kucağına aldı. Meryem Uzerli'nin ikinci çocuğu da kız oldu. İki kız çocuğu annesi olan Meryem Uzerli, yeni doğan bebeğinin adını Lily Koi koydu. Başarılı oyuncu Meryem Uzerli'nin yeni doğan bebeğinin babası merak ediliyor. Meryem Uzerli'nin yeni doğan bebeği kimden ? Meryem Uzerli'nin kızının babası kim ?

Meryem Uzerli'nin Yeni Doğan Bebeği Kimden ?

Muhteşem Yüzyıl ile hayatımıza giren ve Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Halit Ergenç ile başrol paylaşan Meryem Uzerli, Türk halkı tarafından hem çok beğenilmiş hem de çok sevilmişti. Bozuk Türkçesi, bakır saçları ve çekici güzelliği ile adeta dönemin en popüler ismi haline gelmişti. Ancak Meryem Uzerli, tükenmişlik sendromuna girdiğini belirterek ani bir şekilde yer aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem rolünü bırakmış ve Almanya'daki evinde inzivaya çekilmişti. Bunun üzerine kısa bir süre sonra Meryem Uzerli'nin hamile olduğu haberi geldi.Meryem Uzerli o dönemlerde beraber olduğu Can Ateş'ten bir bebek sahibi oldu. Ancak eski sevgilisi Can Ateş ne evlenmeyi ne de bebek sahibi olup baba olmayı istemediğini belirtti. Bunun üzerine güzel oyuncu Meryem Uzerli yine de bebeğini doğurdu. Can Ateş ile beraberliğinden olan kızının adını Lara koydu. Meryem Uzerli'nin ilk kızı Can Ateş'tendir.Meryem Uzerli'nin ilk kızı Lara'nın büyümesi ve kardeş istemesi üzerine Meryem Uzerli yeniden anne olmak istediğini ve ailelerini büyütmek istediklerini belirtti. Meryem Uzerli bir süredir Almanya'da gözlerden uzak hayatına devam ediyor. Almanya'da birlikte olduğu erkek arkadaşı ile çocuk sahibi olmaya karar verdiler. Meryem Uzerli geçen günlerde ikinci bebeğini kucağına aldı. Meryem Uzerli, yeni doğan kızının adını Lily Koi koydu. Meryem Uzerli yeni doğan kızının fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Meryem Uzerli yeni doğan bebeğinin fotoğrafını paylaşsa da bebeğinin babasını sır gibi saklıyor. Meryem Uzerli'nin yeni doğan bebeği Lily Koi kimden ? Meryem Uzerli'nin bebeğinin babası kim ?Meryem Uzerli'nin yeni doğan bebeği Lily Koi kimden ? Meryem Uzerli'nin bebeğinin babası kim ?

Meryem Uzerli'nin yeni doğan bebeğinin babasının adı bilinmiyor. Ancak Meryem Uzerli'nin yeni doğan kızının babasının Amerikalı olduğu biliniyor. Meryem Uzerli, Amerikalı sevgilisi ile uzun süredir birlikte yaşıyor. Yakın zamanda kızının babasının kim olduğunu ve fotoğrafını paylaşması bekleniyor.