Meteoroloji sağanak yağış, toz taşınımı, fırtına, sel, su baskını ve çığ tehlikesi için uyarısını yaptı. Bu şehirlerde oturanlar hava durumunu iyice incelemeli. Güncel hava durumu tahminleri ve dahası yazımızda yerini alacak.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden gelen açıklama sonrasında çeşitli detaylara yer verildi. Ülkemizin çeşitli yerlerinde sağanak yağış ve fırtına bekleniyor. Buna karşın MGM'nin duyurusuyla beraber nerelerde yağışların aktif olarak devam edeceği netleşti. 

Sağanak Yağış ve Fırtına Geliyor!

Resmi internet sitesinde yer alan bilgiye göre Kıyı Ege, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Balıkesir, Çanakkale, Bursa, Manisa, Denizli, Uşak ve Osmaniye çevreleri ile Kahramanmaraş'ın batı ilçeleri, Adana'nın kuzeyi ve Hatay'ın batısında gök gürültülü sağanak yağış, fırtına, sel ve su baskınları yaşanabilir.

Toz Taşınımı ve Çığ Tehlikesi Var!

Öte yandan Güneydoğu  Anadolu Bölgesi'nde toz taşınımı beklenmektedir. Buna karşın vatandaşların dikkatli olması gereketiği ifade ediliyor. Çığ tehlikesi için ise Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde yaşayanlar ve Doğu Anadolu'nun yüksek yamaçlarında oturanlar uyarıldı.

6 Nisan 2023 Hava Durumu

6nisan

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

7 Nisan 2023 Hava Durumu

7nisan