Mecidiyeköy Metrobüs durağında bir şahıs, herkesin önünde genç kızların giyinişlerini bahane ederek üzerlerine yürüyerek "edep" diye bağırdı.

Mecidiyeköy metrobüs durağında kendini bilmez, edep nedir bilmez bir şahıs, genç kızların üzerine yürüdü ve giyinişlerini bahane ederek "Edep" diye bağırdı. Görüntüler sosyal medyada büyük bir tepki görerek yayılmaya başladı.

Mecidiyeköy metrobüs durağında araştırılıdğında korkunç bir sapık kişi çıkacağı oldukça belli olan yorumlar yapılan şahıs durakta genç kızların üzerine yürüdü ve kızların giyinişlerini kendine göre bahane ederek sözde "Edep" diye bağırdı. Kişinin bu rahatlıkta hareket etmesi korkuttu.  

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Metrobüs durağında bir kişi genç kızların psikolojilerin bozacak ve korkutacak şekilde kızların giyinişlerini eleştirdi ve bağırdı. O sırada adama kimsenin müdahale etmemesi sosyal medyada tepki topladı. Görüntüler ise sosyal medyada hızlıca yayılmaya ve tepki görmeye devam ediyor.

Sosyal medyada şahısa dair "Araştırılsa bu adamın ne sapıklıkları çıkar sosya medyasında hiç şaşmaz, kim edep diyorsa en büyük edepsizdir. Sana ne? Asıl senin bu tiple çıkman edepsizlik sapık herif. Ahlaksızlığını ahlak bekçiliği yaparak gizlemeye çalışıyor. Elde edemeyince ahlak bekçisi olur bu sapıklar. Bunlar göre sarılan gençler, genç kızların giyinişler edepsizliktir sadece. Şu rahatlığab bak sen kimsin o kızlara bu lafları edebiliyorsun, korkutuyorsun? Sen kim oluyorsun? Benim kızıma, eşime, kız arkadaşıma böyle laf edecek? Gücü bunların bu korkaklar, birde linç ettirmeye çalışıyor" gibi yorumlar yapıldı.