Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız isimleri Hande Erçel ve Kerem Bursin'e beklenmedik tepki! İkilinin son aşk paylaşımlarına beklenmedik büyük tepkiler ve suçlamalar geldi.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız isimleri Kerem Bursin ve Haned Erçel'in Maldivler'de aşk paylaşımları son sürat devam ediyor. Ancak ikili paylaşımlarının sınırları aşılınca beklenmedik tepkiler çoğaldı.

Hande Erçel ve Kerem Bursin'e beklenmedik tepkiler geldi. Sen Çal Kapımı dizisinin partnerlerine büyük suçlamalar yapıldı. Hande Erçel ve Kerem Bursin dizi başladığından itibaren birbirine çok yakıştırılmış ve aralarında aşk olduğu iddiaları ortaya çıkmıştı. Dizi özellikle Hande Erçel'e büyük bir şans getirmişti, Erçel'in hayatı adeta değişmişti. Hande Erçel bu diziden sonra kariyer ve para adımlarını hızlı bir şekilde atlamış ve ardı ardına reklam kampanyalarına imza atmış ve sosyal medyada takipçi sayısı ile rekor kırmıştı. 

Erçel'in güzelliğini gözler önüne seren dizide güzel yıldız rol arkadaşı yakışıklı oyuncu Kerem Bursin ile yakıştırılmış hatta kulislerden gelen haberlerde ikilinin arasında aşk olduğu iddia edilmişti. Kerem Bursin'in Hande Erçel'e süerekli iltifarlar etmesi iddiaları kuvvetlendirirken ilkilinin aynı evden çıkarken ki görüntüleri magazine bomba gibi düşmüştü. Ancak ikili hakkındaki aşk haberlerini sürekli olarak yalanlamış hatta tiye almıştı. 

Şimdi ise durum değişince ikilinin hayranları tarafından beklenemdik tepkiler geldi. Maldivler'de tatil yapan ikilinin tatilden kısa bir süre önce aralarında aşk var gibi davranışlarını magazinin gözüne sokması dikkat çekmişti. İkili kısa süre sonra Maldiv'lerde romantik tatil yapıyor haberlerinin ardından Bursin ve Erçel'in tatillerinden birbirilerine aşk dolu yorumlar yapması ve eski sevgililerin isimlerini Instagram hesaplarından kaldırılması magazine her gün haber oldu. 

Tüm bunların ise Maldivler'deki bedava tatil için yapıldığı iddiaları ortalığı karıştırıdı. Maldivler'de ki aynı otelin sürekli olarak ünlü isimleri ağırlayarak bedava reklamlarını yapması ortaya çıkmıştı. Bu reklamlardan şüphesiz ki en çok konuşulanı Hande Erçel ve Kerem Bursin'in ikilisi oldu. İkili hem her gün adlarından aşk ver gibi söz ettirerek manşet olarak Maldivler'de ki otelin reklamını yaptı hem de reytinglerde düşüş yaşayan dizileri için adlarından söz ettirdi. 

Erçel ve Bursin'in aşk dolu paylaşımları artık tüm inandırıcılığını yitirince ikiliye "Hande Erçel ablası Gamze Erçel'i ve ailesini de yanına getirrerek bedava tatil yaptı işte. Bu aşk oyunu reklamınız sıktı artık. İrite edici durmaya başladı" diye yorumlar yapıldı.