Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan emekliye hafta sonu müjdesi verildi. Bu anlamda hesaplara 39.000 TL yatıyor. Devlet destekli para alma şartları haberimizde

Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor! Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor!

Emekliye peş peşe müjde haberleri geliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan haftasonu müjdesi: Emekliye 39.000 TL hesaplara yatıyor. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası bağlamında verilen kredilerde gelir belgesi istenmemekte ve sadece kimlik belgesi ile devlet destekli kredi alınabilmektedir. Emekli maaşları emniyete alınarak verilen krediler sonrasında müracaat neticesi vatandaşa süratli bir şekilde gönderilir.  Daha evvel bankalardan kredi kullanmış ve acil nakit gereksinimi olan emekliler banka kredi politikalarına makul şekilde 39.000 liraya kadar kredi alabilecektir. 90 gün ertelemeli ve 3 sene vadeli olarak ortaya konan kredilerde istemesi halinde vatandaşlar ödemeleri 90 günde bir yapabilirler. 

Emekliye 39.000 TL 

Emekliye kredi müracaatları resmi internet sitesinde yer alan emekli kredi müracaat formu vasıtasıyla yapılır. Form doldurulup gönderildikten sonra banka doğrultusundan lüzumlu değerlendirmeler yapılır ve makul görülen vatandaşların kredi müracaatları onaylanır. Başvuru neticesi gün içinde alakalı cep telefonu numarasına gönderilir. Eğer netice olumlu ise en yakın banka şubesine gidilerek kredi kullanılabilir.

Emekli maaşlarını Vakıfbank, Halkbank ya da Ziraat Bankasına götüren emekliler isterlerse 39.000 Türk lirasından daha çok tutarlar amacıyla kredi müracaatı yapabilirler. Kredi müracaatı ve diğer detaylar ile alakalı veriler bankanın internet sitesinde mevcuttur. Güncel faiz oranları ve kredi müracaat şartlarına göre prosedür yapılacaktır. İsteyenler prosedürlerini internet bankacılığı bağlamında da yapabileceklerdir. Kampanyanın en ince ayrıntısına kadar olan detaylarını maddelerini bankanın resmi web sitesi üzerinden görme imkanınız vardır. Bu krediler haricinde banka sizlere daha diğer kredi ve kart imkanları da devlet destekli sunmaktadır.