Partisinin Meclis grup toplantısında kritik değerlendirmelerde bulunan MHP lideri Bahçeli, son zamanlarda MHP hakkında başlatılan bir karalama kampanyasının yürürlüğe sokulduğunu iddia etti. Sokaklarda yaşanan bazı saldırıları MHP ile ilişkilendirenlerin

Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor! Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor!
Partisinin Meclis grup toplantısında kritik değerlendirmelerde bulunan MHP lideri Bahçeli, son zamanlarda MHP hakkında başlatılan bir karalama kampanyasının yürürlüğe sokulduğunu iddia etti. Sokaklarda yaşanan bazı saldırıları MHP ile ilişkilendirenlerin bulunduğunu aktaran Bahçeli sert ifadeler kullandı. MHP lideri, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yapılan saldırıyla partisinin alakasının olamayacağını kaydetti.

Boğaziçi protestoları


MHP lideri Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Boğaziçi Üniversitesi'ne rektör olarak atanan Melih Bulu ile ilgili protestolara da değindi. Melih Bulu'nun rektör olarak atanması hakkında 24 gündür çeşitli protestolar düzenlendiğini hatırlatan Bahçeli, bu protestoların daha sonra düzenlenecek ylemlerin provası olduğunu öne sürdü. Eski AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun Başbakan olduğu dönemden bahsederken "Serok Ahmet" ifadesini kullanan Bahçeli, Davutoğlu'nun bazı kesimlerin dolduruşuna geldiğini kaydetti.


ABD'deki Kongre baskınına yorum!


HDP'nin Esenyurt ilçe binasının adeta terör sığınağına dönüştüğünü bildiren Bahçeli, HDP'nin kapısından irenin bir süre sonra Kandil'de ortaya çıktığını söyledi. HDP ile PKK'yı farklı olumlar olarak görmediklerini söyleyen Bahçeli, HDP'nin bir an önce kapatılması gerektiğini aktardı. ABD Kongresi'ne 6 Ocak'ta yapılan baskınla ilgili de konuşan Bahçeli, bunun bir dönüm noktası olduğunu dile getirdi. Yeni dönemde milliyetçiliğin gücünün daha da artacağını öngören Bahçeli, ABD'de hiçbir şeyin aynı kalmayacağını aktardı.