2021 tarihinde kaset skandalıyla gündem olan Veyis Baysal, ortaya çıkan bir video ile yeniden gündem olunca Veyis Baysal'a Ne Oldu? Veyis Baysal Görevden Alındı mı? Veyis Baysal Kimdir? Veyis Baysal nerenin milletvekili? Veyis Baysal'ın eşi kim? gibi haberler yeniden aranmaya başlandı.

Aksaray’ın Yeşilova Beldesi'nde MHP’li Belediye Başkanı Veyis Baysal'ın olduğu iddia edilen skandal görüntüler video MHP Genel Merkezi’ni 2021 tarihlerinde derinden sarsmış ve kulislerde Baysal'ın istifası istendiği söylenmişti.

MHP'li başkan Veyis Baysal ise skandal görüntüler ardından "Oradaki kişi ben değilim" ifadelerini kullanmıştı ki sonrasında partisinden yapılan açıklama sonrası istifasını istemek durumunda kalmıştı.

Cilt Bakımı Sırları Cilt Bakımı Sırları

Genel Merkez'in kararını Veyis Baysal'a MHP  Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen iletmiş ve “Bu konuda partimiz genel merkezinin tavrı netti. Biz de kendisine partiden istifasını talep ettiğimizi söyledik. Bugün mesai bitimine kadar Yeşilova Belde Belediye Başkanı’nın partimizden istifa etmesini beklemekteyiz. Neticede kendisi bağımsız belediye başkanı olarak devam edebilir. Partimizden istifa etmezse parti içi tüzüğümüz gereğince kendisini disiplin kuruluna sevk edeceğiz” demişti.