Sosyal medyada yayılan Migros hediye çeki iddiaları sonrasında birçok Migros Market müşterisi bu konuda arama motorunda araştırma yapmaya başladı. Peki Migros 1000 TL hediye çeki doğru mu, gerçek mi? Migros 1000 TL hediye çeki veriyor mu?

Sosyal medyada özellikle son dönemlerde bazı marketlerin hediye çeki verdiği yönünde iddialar dolaşmaya başladı. Özellikle hediye çeki dolandırıcılığı nedeniyle birçok vatandaş mağdur oluyor. Şimdi de benzer bir iddia Migros marketle ilgili sosyal medyada yayılmaya başladı. Migros logosu ile birlikte hesap açan bir kullanıcı Migros Market tarafından 1000 TL hediye çeki verildiğini öne sürdü. Vatandaşlarda dolandırıcılık kurbanı olmamak için arama motorunda Migros 1000 TL hediye çeki veriyor mu sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki Migros 1000 TL hediye çeki gerçek mi? Migros 1000 TL hediye çeki veriyor mu?

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada THY adı kullanılarak yapılan bilet dolandırıcılığı sonrasında Migros marketle ilgili de yeni bir iddia ortaya çıktı. Migros Market logosunu kullanan bir internet sitesi WhatsApp ve Facebook üzerinden vatandaşlara hediye çeki linki göndermeye başladı. Vatandaşlar ise mağdur olmamak için arama motorunda bu konuda yoğun araştırmalar yapıyor. Peki Migros bin TL hediye çeki doğru mu gerçek mi? Migros 1000 TL hediye çeki veriyor mu? işte merak edilen soruların yanıtı...

MİGROS 1000 TL HEDİYE ÇEKİ VERİYOR MU?

Sosyal medya ve WhatsApp üzerinden bazı kişiler Migros marketin adını kullanarak vatandaşlara mesaj göndermeye başladı. Gönderilen mesajda Migros tarafından bin TL değerinde hediye çeki verildiği iddia ediliyor ve bir ankete katılmanız isteniyor. Bu mesajın birçok kişiye ulaşması sonrasında hem sosyal medyada konu gündeme geldi hem de bu yönde araştırmalar başladı.

MİGROS'TAN AÇIKLAMA GELDİ

Migros 1000 TL hediye çeki, Migros 1200 TL hediye çeki gibi iddiaların sosyal medyada dolanması üzerine Migros markette bir açıklama yayınladı. Haberlerin asılsız olduğunu söyleyen Migros yetkilileri kendi dalgalarını kullanarak dolandırıcılık yapanlardan uzak durulmasını istedi. Yani sosyal medyada dolaşan Migros 1000 TL hediye çeki haberleri gerçeği yansıtmıyor ve dolandırıcılık olarak kullanılıyor.