Migros çay tiryakilerine seslendi ve indirim için son günün yaklaştığını açıkladı. Eğer bir kilo çayı bu kadar ucuza satın almak istiyorsanız acele edin. Yüksek oranda indirim uygulanan siyah çayla ilgili güncel fiyatlar ve kampanyanın sona ereceği tarih...

Migros'un güncel aktüel ürünler kataloğunda pek çok ürünün uygun fiyata satıldığını görüyoruz. Ancak içlerinde biri var ki indirim oranı yüksek ve Türk Milleti severek tüketiyor. Elbette siyah çaydan söz ediyoruz. Eğer sizler de çay tiryakisi iseniz bu indirimi kaçırmayın ve düşük fiyata 1 kilo çay satın alın.

Migros'ta Çay Kampanyası!

Çay tiryakilerini sevindirecek bu kampanyada 1 kilo Efor Çamlıca Siyah Çay, yalnızca 64,90 TL'den satışa sunuluyor. Kampanyanın ise 19 Nisan 2023 tarihinda sona ereceği öğrenildi. Bu detayın yanı sıra daha fazla bilgi alabilmeniz adına Migros'un şubelerine gidebilir veya mobil uygulamasından yardım alabilirsiniz.

migrosçay-1

Ziraat Bankası Emekli Maaşlarını Kendi Bankasından Alanlara 100.000 TL Net Ödeme Yapacağını Duyurdu! Ziraat Bankası Emekli Maaşlarını Kendi Bankasından Alanlara 100.000 TL Net Ödeme Yapacağını Duyurdu!

İnternetten Siparişlerde de Geçerli!

Migros'un mobil uygulaması aracılığıyla sipariş vermeniz durumunda sizler de indirimden yararlanabilirsiniz. Şubeye kadar gitmenize gerek kalmayacak.