Migros'tan gelen indirim fırsat duyurusu, müşteriyi sevindiriyor. Şimdi ise bir üründe öyle bir kampanya başlatıldı ki 6 Nisan'a kadar sürecek ve fiyatı sadece 154,90 TL'ye düştü. Migros mağaza ve uygulaması üzerinden alınan hangi ürünlerde fiyatlarda indirim var?

Migros, güncel olarak sunduğu kampanyaların yanı sıra, kategori ayırmaksızın yaptığı indirimlerle gündemde. Marketten gelen haber sonrasında aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Ramazan'da pek çok ürünün fiyatı sabitlendi ve zam kararının dışında tutuldu. Öte yandan fiyatları düşen ürünler de bir o kadar fazla idi.

Migros Deterjanda İndirime Gitti!

Migros, son zamanlarda yükselen deterjan fiyatlarına istinaden önemli bir indirimde bulundu. Hem bir süredir zam yapmadığı bir üründü hem de müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği bir ürün değerini kapsıyor. Deterjanın fiyatı ise 154,90 TL'ye düştü.

Migros'tan Fırsat Duyurusu

Migros'tan gelen haberde, deterjan fiyatı için ”6 Nisan tarihine kadar Omo Active Fresh Renkliler 50 Yıkama (7.5 kg) 154,90 TL’ye Migros mağazaları ve Migros uygulamasında!” ifadesine yer verildi. Şimdi ise bu gelişme sonrasında diğer ürünlerin de ön plana çıkacağı ve deterjanda fırsatı kaçırmak istemezseniz Migros'a uğramanız veya uygulama üzerinden işlem sağlamanız gerektiği belirtiliyor.

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

migross-3