Migros bir kez daha diğer market zincirleri ile arasındaki farkı gösterdi. Migros farkı ile temel tüketim mallarında büyük indirim yapıldı.

Poşeti alan koştu. Migros selamı çaktı! 5 L sıvı yağ, 30’lu koli yumurta, kağıt havlu, şeker, çay için çılgın indirim!  Bu hafta sonu indirimlerine hayır diyecek kimse bulunamayacak. Her hafta birbirinden cazip fiyat düşürme olayları ile halkın karşısına çıkan Migros yine cazip fiyatlar ile halkın karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu uygun fiyat seçenekleri Migros müşterileri tarafından memnuniyetle karşılanıyor. 

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Uzun süredir yaptığı indirim çalışmaları ile halkın kanayan yarası olan cebine merhem olmaya devam ediyor. Özellikle halk mutfağının olmazsa olmazı olan gıda kalemlerinde olan indirimleri ile gündemden düşmemeyi başarmakta. Bu sıkıntılı durumlarda halkın yanında olmaya çalışan Migros dev indirimleri ile tüketicinin dostu olmaya devam ediyor. 

Temel Tüketim Mallarında Büyük İndirim

Yağ, yumurta, toz şeker, çay, kâğıt havlu gibi ürünler halkın vazgeçmeden sürekli kullanımı olan maddeler arasındadır. Özellikle bu kalemlerde yapılan büyük indirimler tüketici tarafından büyük hoşnutluk ile karşılanmaktadır. İndirimlerden faydalanma yoluna derhal gidilmektedir.

Bu indirimler arasında olan 5 litrelik sıvı yağ, 30’lu yumurta kaçırılmayacak fırsatların en başında gelmektedir. Bozulmadan uzun süre saklanabilecek ürünlerden olan kâğıt havlu bu hafta sonu indirimden mutlaka alınmalıdır. Çay ve şeker gibi mutfağın temel ihtiyaçlarının da karşılanması gerekmektedir. Bu hafta sonu indirimi, sırasında büyük izdiham olacağı tahmin edilmektedir. Bu kaçırılmayacak fırsatların büyük halk kesimleri tarafından değerlendirileceği düşünülmektedir.

Migros Farkı İle indirim

Art arda yaptığı indirimler ile ilgi çeken Migros halktan aldığı güven ile indirim kampanyalarını sürdürecek görünmektedir. Kısa aralıklarla yaptığı indirimlerin artarak sürmesi için de talep almaktadır. İndirimlerin gözle görülür bir şekilde aile bütçeleri üzerinde olumlu etki gösterdiği açık olarak görülmektedir.

Zaman ile vazgeçilmez olan Migros bu hafta sonu temel tüketim maddelerindeki indirim ile halkın ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir. Diğer indirimlere fark atan hafta sonu indirim kampanyası listesini incelemeden halk alışverişe çıkmaz oldu.
Hafta sonu iki gün için geçerli bu indirimi mutlaka en iyi şekilde değerlendirilecektir. Önceki indirim kampanyalarına duyulan ilgi aynı şekilde bu kampanya içinde gösterilecektir.