Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 30.062 askeri personel alımı için başvuruları açtı. Nisan ayındaki askeri öğrenci belirleme sınavı ile birlikte mülakat tarihleri de duyuruluyor. Subay, astsubay, sözleşmeli er, devlet memuru, işçi ve askeri öğrenci alımlarında son durum nedir? MSB personel alımında son durum...

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, yapmış olduğu açıklamada 30.062 askerli personelin alınacağı duyurusunda bulunmuştu. Subay, astsubay, devlet memuru, işçi, askeri öğrenci ve sözleşmeli er alımlarına ilişkin güncel gelişmeler aktarıldı.

30.062 Askeri Personel Alınacak!

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 30.062 askeri personel alımı için işlemlere başladı. 2 Nisan'da yapılan askeri öğrenci aday belirleme sınavı ile birlikte mülakatların ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Sınav sonucuyla birlikte mülakata katılmaya hak kazanan adaylar ortaya çıkacak.  Bu doğrultuda mülakat tarihleri merak konusu haline geldi.

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ! Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ!

Mülakatlar Haziran Ayında Yapılacak!

Mülakatın yapılacağı tarih bakımından Haziran ayı gösteriliyor. Bu tarihte mülakatlar gerçekleştirilecek ve alımlarda sonuçlar duyurulacak. Kadro bilgisi aktarıldı ve kontenjana bakıldığında ise çok sayıda askeri personel MSB'ye dahil olacak.