Fox Tv'nin sevilen dizisi Mucize Doktor'da büyük ayrılık daha! Mucize Doktor dizisinin yıldızı Ali Vefa karakterine hayat veren Taner Ölmez diziye veda mı ediyor. Reha Özcan'ın ardından diziden önemli bir ayrılık haberi daha geldi.

SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat! SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat!
Fox Tv'nin sevilen dizisi Mucize Doktor'da büyük ayrılık daha! Mucize Doktor dizisinin yıldızı Ali Vefa karakterine hayat veren Taner Ölmez diziye veda mı ediyor. Reha Özcan'ın ardından diziden önemli bir ayrılık haberi daha geldi. Peki dizi devam edecek mi? Mucize Doktor final mı yapacak? Mucize Doktor Ali Vefa ölürse yerine kim girecek? Taner Ölmez büyük ücretle hangi diziye başlıyor?

Onur Tuna, Taner Ölmez, Reha Özcan, Sinem Ünsal, Murat Aygen gibi isimlerin yer aldığı Mucize Doktor dizisi ilk sezon fırtınalar estirmişti. Ancak dizi daha sonra büyük bir düşüş yaşadı. Düşüşlerin ardından diziden bir bir oyuncular ayrılmaya devam ediyor.

Kore uyarlaması olan Mucize Doktor dizisi ilk sezonki yerlerden çok uzakta seyrediyor. İstenilen reytingleri alamayan Mucize Doktor dizisinden oyuncularda bir bir ayrılmaya devam ediyor. Dizinin bölümlerinin de Kalp Atışı ve Doktorlar dizisinden de alınmaya başlaması aynı seyretmesi sonrası izleyiciler diziden giderek uzaklaştı. Kendi kemik kitlesi kalan diziden ayrılma kararları gelemeye devam ediyor.

Sezon başında da diziden ayrılmak isteyen Taner Ölmez bu isteğini yeniden yapımcıya iletti. Dizideki rolünün üzerine yapışmasından rahatsız olan ve yeni teklifler alan Taner Ölmez diziden kesin olarak ayrılmak istediğini iletti. Ancak yapımcılar ne yapacağını şaşırmış durumda. Taner Ölmez'in canlandırdığı Ali Vefa karakterinin diziden ayrılması demek dizinin tamamen başka yönlere gitmesi demek.

YENİ PROJESİ VAR AMA..

Taner Ölmez aldığı proje teklifini bu sefer kaçırmak istemiyor. Yapımcılarla anlaşan oyuncu diziden kesin olarak ayrılmak istiyor! Peki diziye şimdi ne olacak? Taner Ölmez'in yerine  yeni bir isim mi yoksa yeni bir karakter mi gelecek. Şu ana kadar  ayrılan oyuncuların yerine yeni karakterler gelmişti. Ali Vefa karakteri sonrası ise dizini devam etmesi beklenmiyor ancak yapımcılar son bir şans denemek istiyor. Ali Vefa karakterinin yerine yeni bir karakter gelmesi planlıyor.

Mucize Doktor dizisinden geçtiğimiz hafta Adil Hoca karakterine hayat veren usta oyuncu Reha Özcan ayrılmıştı. Daha önce de dizinin kemik kadrosundan Özge Özder ve Korhan Herduran ayrılmıştı. Diziye daha sonraları dahil olan oyucular Merve Dizdar ve Seda Bakan'da istenileni veremeyince diziden ayrılmıştı.

Taner Ölmez hangi diziyle dönecek?


Medcezir dizisiyle yıldızı parlayan Taner Ölmez, Mucize Doktor ile birlikte büyük bir çıkış yakaladı. 34 yaşındaki oyuncu şimdi ise yıldızı sönmeden yeni başarılı bir projede daha yer almak istiyor. Büyük düşüş yaşayan Mucize Doktor'dan ayrılmak isteyen oyuncunun gelen projelerden birine oldukça sıcak baktığı, büyük bir ücretli yeni bir dizi teklifi aldığı ve el sıkıştığı öğrenildi.

TANER ÖLMEZ KİMDİR?

Taner Ölmez, 9 Ağustos 1986 Tunceli'de doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan Taner Ölmez ilk olarak İstanbul’un Altınları dizisindeki performansı ile dikkatleri üzerine topladı.

Taner Ölmez'in ilk ünlendiği dizi ise Kayıp Şehir'dir. En büyük çıkışını ise Medcezir dizisiyle yapmıştır. Daha sonra ise Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Genç Osman karakteri ile büyük beğeni toplamıştır.

YER ALDIĞI PROJELER

Hakan: Muhafız Burak

Mucize Doktor

Müslüm

Dudullu Postası

Yüz Yüze

Muhteşem Yüzyıl Kösem II. Osman

Medcezir

Tatar Ramazan

Çıplak Gerçek

Kayıp Şehir

İstanbul'un Altınları

Kül ve Ateş

Kapalıçarşı