ATV Ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında mehir cinayeti olarak da bilinen Necla Metin Büyükşen çiftinin öldürülmesi ile ilgili son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Konya'da cinayetin aydınlatılması için özel bir ekip kurulduğu geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert sezon finali sonrasında özel ekip araştırmalarına devam ederken bu sabah saatlerinde aile üyelerinin de aralarında bulunduğu 24 kişinin düzenlenen bir operasyonla gözaltına alındığı öğrenildi.

Necla ve Metin Büyükşen çifti 3 Eylül 2018 günü Konya'nın Karatay ilçesine bağlı İzmir Mahallesi'nde yaşadıkları evde tüfekle vurularak öldürülmüştü. O sırada evde olan çiftin kızları Büşra ise olaydan yaralı olarak kurtulmuştu. Necla ve Metin Büyükşen çiftinin katilleri aranırken aile Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmuş Dr. Osman Büyükşen anne ve babasının katili olarak kardeşlerinden şüphelendiğini söylemişti. Uzun süre boyunca Müge Anlı'da konuşulan konu ile ilgili bir sonuç elde edilemeyen ince biraz ara verilmişti ancak geçtiğimiz haftalarda yeniden gündeme geldi. Büyükşen cinayeti son dakika gelişmeleri kamuoyu tarafından da yakından takip ediliyordu.

muge-anli-buyuksen-cinayeti-son-dakika-13-temmuz-2021-bu-sabah-onlarca-kisi-gozaltina-alindi-cin-3

24 KİŞİ GÖZALTINDA

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ekran başına kilitleyen ve günlerce TT listesinden düşmeyen Büyükşen cinayeti ile ilgili olarak bu sabah saatlerinde bir operasyon düzenlendi. Konya'da kurulan özel ekibin araştırmaları sonucunda düzenlenen operasyonda aile üyelerinin de aralarında bulunduğu 24 kişi gözaltına alındı.

muge-anli-buyuksen-cinayeti-son-dakika-13-temmuz-2021-bu-sabah-onlarca-kisi-gozaltina-alindi-2

OSMAN BÜYÜKŞEN SOSYAL MEDYA HESABINDAN İSYAN ETMİŞTİ

Necla Metin Büyükşen çiftinin oğlu olan Dr. Osman Büyükşen geçtiğimiz günlerde Müge Anlı ile Tatlı Sert programında sinir krizi geçirmiş anne ve babasının katilinin hala bulunamamış olmasına İsyan etmişti. Osman Büyükşen’in canlı yayındaki haykırışı ekran başında izleyen herkes gibi Müge Anlı'yı da gözyaşlarına boğmuştu. Programın sezon finali yapmasının ardından sosyal medya hesabından da bir paylaşım yapan Osman Büyükşen katiller kardeşleri bile olsa yakalanmalarını istediğini söylemişti. Müge Anlı'nın sezon finali yapması sonrasında özel ekip çalışmalarına devam etti ve bugün operasyon için düğmeye basıldı.