Örnek çift Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu aşkına nazar değdi! Kadir Doğulu Aşkın Tarifi dizisindeki partneri Serra Arıtürk ile videosu magazine bomba gibi düştü!

Kanal D'nin yeni dizisi Aşkın Tarifi dizisinde başrolü paylaşan Serra Arıtürk ve Kadir Doğulu'nun samimi videosu tartışma yarattı!

Kadir Doğulu, Serra Arıtürk, Cem Davran gibi isimlerin yer aldığı Kanal D'nin romantik yaz dizilerine farklı bir bakış açısı kazandırdığı sıcak dizisi Aşkın Tarifi reytinglerde fena gitmiyor. Dizide Kadir Doğulu ile Serra Arıtürk'ün uyumu da birbirlerine oldukça yakıştırılmıştı.

Neslihan Atagül ile örnek bir evlilik sürdüren Kadir Doğulu dizideki partneri Serra Arıtürk ile samimi bir şekilde video paylaşınca olanlar oldu.

Serra Srıtürk ve Kadir Doğulu'nun şarkı söylediği anlardaki samimi tavırları ve birbirlerine yaslanmaları ve bakışları sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medayda kullanıcılar bu görüntüler sonrası birbirlerine girdi. Kimileri bu görüntüleri yanlış buldu ve "Bu bir dizi sahnesi değil, dizi çekmiyorlar ne kadar gereksiz bakışmalara bak, Neslihan'ın yerinde olsam boşanırdım" diye yazdı.

"NESLİHAN BOŞANMA DAVASINI AÇTI BİLE"

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

6912c176f80cc6d8

Bunun üzerine ise dizinin hayranları "siz ne kadar fesat insanlarsınız. Sizler gibilerin nasıl olduğunu çok iyi biliyoruz ahlak bekçileri" diye yazdı. Bu yorumlar üzerine sosyal medya kullanıcıları arasında tartışma çıktı.

Özellikle Neslihan Atagül hayranları bu duruma tepki gösterdi ve "Ben Neslihan'ın yerinde olsam boşanırdım" diye yazdı. Bu görüşlere karşı çıkan kullancılar ise "Siz ne kadar fesat insanlarsanız" diye yazdı.

"REKLAM İÇİN BİLE OLSA AŞIRI İĞRENÇ"

Bazı kullanıcılar ise bu videonun dizinin konuşulmasını sağlamak için yapıldığını öne sürdü ve "Prim için bile yapılmış olsa iğrenç birbirlerini bakışlarına bak. Kocama biri böyole bakacak dağıtırım" yorumları yapıldı.

Aşkın Tarifi dizisinde birbirlerine aşık iki genci canlandıran oyuncuların bu videosuna Neslihan Atagül ne diyecek merak konusu oldu.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER

https://www.instagram.com/p/CRQ7tGRnviC/