ATV'nin fenomen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programına dair flaş bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz hafta Müge Anlı'da kendisinden 14 yaş küçük sevgilisi ile kaçan Sevgi Kıranlı’nın eşi Davut Kıranlı eşini aramaya çıkmıştı. Sevgi Kıranlı'nın gitmesini kabullenemeyen Davut Kıranlı'nın intihar ettiği iddiası sosyal medyaya bomba gibi düştü. Bunun ardından Müge Anlı Davut Kıranlı kimdir? Davut Öldü mü her yerde aranmaya başladı. İşte detaylar...Müge Anlı son dakika gelişmesi sosyal medyayı karıştırdı. Geçtiğimiz hafta Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Davut Kıranlı-Sevgi Kıranlı olayı ele alındı. 49 yaşındaki 5 çocuk annesi Sevgi Kıranlı, 3 ay önce kendisinden 15 yaş küçük olan ve 3 çocuk babası Muammer Cambaz’a kaçtı. Bunun üzerine Davut Kıranlı, Müge Anlı'ya katıldı ve eşinin kaçırıldığını düşündüğünü söyledi. Bunun ardından ortaya çıkan Muammer ve Sevgi ise kendi istekleriyle kaçtıklarını söyledi. Bunu kabul etmek istemeyen Davut Kıranlı ise bu uğurda intihar edeceğini hatta kendini arabanın altına atacağını söyledi. Bundan günler sonra da son dakika gelişmesi yaşandı.

Müge Anlı Davut Kıranlı öldü mü?


Sosyal medyada ortaya atılan iddialara göre; Davut Kıranlı Müge Anlı’nın 12 Şubat Cuma tarihli programından sonra intihar ettiği ve bu sebepten dolayı da programın o tarihli bölümünün YouTube’den kaldırıldığı belirtildi. Konuyla ilgili bir açıklama gelmedi ama Müge Anlı 15 Şubat Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümde gerçekler ortaya çıkacaktır.


Müge Anlı Davut Kıranlı kimdir?


Kıranlı, Ordu'nun Akkuş ilçesinde yaşamını sürdürüyor ve 49 yaşındaki eşi Sevgi Kıranlı'yı aramak için Müge Anlı'ya çıkarak adını duyurdu. Davut Kıranlı tarımla uğraştığını ve 5 çocuğu, 4'de torunu olduğunu açıklamıştı.