Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İshak Kimdir? Gerçek adı ne? Caner Kurtaran hangi dizilerde oynadı? her yerde aranmaya başladı. ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16 Şubat Salı akşamı 182.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İshak Kimdir? Gerçek adı ne? Caner Kurtaran hangi dizilerde oynadı? her yerde aranmaya başladı. ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16 Şubat Salı akşamı 182. bölümüyle ekranlara gelecek. Geçtiğimiz hafta Ziraat Türkiye kupası maçı sebebiyle ekranlara gelmeyen EDHO 182. bölümde aksiyon dorukta olacak. Bahar ve Ceylan'ın kaçırılmasının ardından İdris ve kardeşinin Façalılar için plan yapması işleri değiştirecek. Diğer yandan Fuat'ın Çakırbeyliler için yaptığı hamleler artacak gibi görünüyor. Bu doğrultuda da Eşkıya yeni bölüm fragmanında İshak karakteri ortaya çıktı. Peki Eşkıya İshak Kimdir? Amacı ne? İshak ne zaman ölecek? İşte detaylar...

Çakırbeyliler'in yeni düşmanlarıyla mücadele ettiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Çetin Sarıkartal, Serhat Parıl'ın ardından Caner Kurtaran dahil oldu. Gelelim EDHO İshak karakterine ve ona hayat veren Caner Kurtaran'a...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İshak Kimdir?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. bölümde ortaya çıkacak olan İshak karakteri Çakırbeyli ailesinin yeni düşmanıdır. Fuat ile bağlantısı olan İshak, korkusuz bir tiptir. Büyük ihtimalle sezon sonuna kadar da Çakırbeyliler'in başına bela olacaktır. Arkası bir hayli güçlü olan İshak, kötü adam olarak yani Hızır'ın yeni düşmanı olarak dizide yerini alacak. İshak kolay kolay da öleceğe benzemiyor. Peki Edho İshak'ın amacı ne?

İshak, önce masayı etkisiz hale getirmek ardından da masada yeni bir düzen kurmak istiyor. Bu nedenle ilk yapacak hamlesi de Çakırbeyli ailesini bitirmek için harekete geçmek olacak.

Caner Kurtaran kimdir? Kaç yaşında


Caner Kurtaran 26 Ekim 1978’de İstanbul  doğumludur ve 43 yaşının içindedir. Caner Kurtaran, Yaprak Dökümü dizisinde hayat verdiği Şevket karakter tanınmıştır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Caner Kurtaran daha sonra Kırık Kanatlar dizisinde de yer almıştır.  2015'te Bir Deniz Hikayesi dizisinde Semih karakterin ile ekranlarda yer alan Caner son olarak Trt1’in Tek Yürek dizisinde Emre karakteri ile yer almıştır.  Kimse Bilmez dizisinde Nedim Saymaz karakterini canlandıran Caner Kurtaran şimdi de EDHO'ya dahil oldu.