ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 4 gündür haber alınamayan İran uyruklu 30 yaşındaki genç kadın Marjan dosyası ele alındı. İstanbul Etiler'de 4 gün önceden beri haber alınamayan Marjan bulundu mu? Maerjan eski sevgilisi Serkan neden

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 4 gündür haber alınamayan İran uyruklu 30 yaşındaki genç kadın Marjan dosyası ele alındı. İstanbul Etiler'de 4 gün önceden beri haber alınamayan Marjan bulundu mu? Maerjan eski sevgilisi Serkan neden telefonlara çıkmıyor? Marjan'ın kaçırıldığına dair görüntüler ortaya çıktı! Müge Anlı ve Şevki Sözen "Hele ki Etiler duyarlıdır, orada bir kadını kaçıramaz şiddet gösteremezsiniz, müdahale ederler" demişlerdi temizlik görevlisi dışında kimse ses çıkarmamış!

İranlı Maryam Ahadi, İstanbul Etiler'den 4 gün önce kayboldu. 30 yaşındaki genç kadının annesi Müge Anlı'dan yardım istedi. Anne, kızının haber vermeden asla bir yere gitmeyeceğini söyleyerek kızının kaçırılmış olduğunu söyledi. Genç kadının annesi "Kızım, bize bir şey söylemeden hiçbir yere gitmez. Kaçırılmış olduğunu düşünüyorum. 3-4 gün önce bir kişi rahatsız ediyordu" ifadelerini kullandı.

Genç kadın Marjan’ın canlı yayına katılan müdürü ise “Güvenlik kamerası görüntülerine baktık. Marjan olduğunu düşündüğümüz genç kadın,  iş yerinden çıkıyor. Daha sonra yanına bir araç yanaşıyor. Biri kadın 3 kişi Marjan’ı zorla arabaya bindiriyor. Temizlikçi kadın durumu fark ediyor ve engel olmak istiyor. Ama Marjan'ı alıp uzaklaşıyorlar ” diye konuştu.

ERKEK ARKADAŞI ŞÜPHELİ HAREKETLER SERGİLEDİ!

Marjan'ın adı Serkan oldupu öğrenilen eski erkek arkadaşıyla iki hafta önce barıştığı öğrenildi. Genç kadının eski erkek arkadaşının yanına gitmek üzere olduğu öğrenildi. İstanbul'da İran uyruklu 30 yaşındaki Marjan, 4 gün önce kayboldu. Sevgilisine '10 dakika içinde' yanına geliyorum diye mesaj attığı öğrenilen genç kadının bir arabaya zorla bindirildiğini öğrenildi.

Anne Maryam Ahadi, "Kızım, bize bir şey söylemeden hiçbir yere gitmez. Kaçırılmış olduğunu düşünüyorum. 3-4 gün önce bir kişi rahatsız ediyordu" dedi.

Marjan'ın yayına bağlanan bir arkadaşı ise "Onu Beşiktaş'ta bıraktım. Sevgilisinin yanına gidecekti" dedi.

Yayına bağlanan Marjan'ın müdürü ise "Güvenlik kamerası görüntülerine baktık. Marjan olduğunu düşündüğümüz genç kadın, iş yerinden çıkıyor. Daha sonra yanına bir araç yanaşıyor. Biri kadın 3 kişi Marjan'ı zorla arabaya bindiriyor. Temizlikçi kadın durumu fark ediyor ve engel olmak istiyor. Ama Marjan'ı alıp uzaklaşıyorlar " diye konuştu.

ORASI ETİLER DUYARLIDIR DEMİŞLERDİ

Müge Anlı ve Şevki Sözen, genç kadının zorla arabaya bindirildiğinin ortaya çıkmasından az önce "Artık öle kolay değil, bir kadına bağırılsa bile herkes tepki gösteriyor 5 kişi toplanıyor. Hele ki orası Etiler, duyarlı insanların olduğu yer" demişti.

Sosyal medyada ise kimsenin Kadir Şeker vb gibi kendi hayatını yakmasını göze almadığını, bu insanların nasılsa ceza almadığına yönelik tepkiler vardı.