ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerce konuşulan isim Davut Kıranlı intihar etti! ATV fenomen programı Müge Anlı'da yer alan Davut Kıranlı "Kendimi öldürürüm" demişti! ATV ekranların 49 yaşında torun sahibi eşi Sevgi Kıranlı'nın soförü Muammer kaçmasıyla işlenen olaylar sonrası Davut Ağa vefat haberi sosyal medyayı yasa boğmuştu, gerçek ortaya çıktı!

Son Dakika Davut Kıranlı intihar etti!

ATV Fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerce konuşulan Davut Kıranlı son sözleri halen unutulmadı! Davut Kıranlı "Sevgilimm, Sevgilimm" diye seslendiği eşi Sevgi Kıranlı, kendinden 17 yaş küçük evli olan soförleri Muammer ile kaçmıştı!

Davut canlı yayında açıklamıştı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Davut Kıranlı "Eğer buraya gelip Sevgi beni istemezse intihar ederim" demişti. Programda Müge Anlı dahil kimse inanmamıştı! Ancak bugün Davut Kıranlı intihar ettiği bilgisi geldi.

ATV apar topar programı kaldırdı!

ATV, Youtube hesabında Davut Kıranlı ve Sevgi Kıranlı çiftinin hiç bir videosu kalmadı! ATV videoları apar topar sildi. ATV konuyla ilgili henüz açıklama yapmadı! Sabah saatlerinde Müge Anlı'nın açıklaması yapması bekleniyordu ve o açıklama geldi!

Davut Kıranlı'dan sadece bu görüntüler kaldı!Sosyal medyada tüm vatandaşları yasa boğan intihar haberi sonrası Davut Kıranlı öldü mü yaşıyor mu vefat mı etti merak ediliyordu. Sevgi Kıranlı'ya ve Muammere söylenmedik söz bırakmayan sosyal medyaya cevap Müge anlı'dan geldi.

Müge Anlı konuşmadı!

ATV ekranlarında 15 Şubat pazartesi başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı başsağlığı ile programa başladı. Ancak başsağlığı Davut Kıranlı ile değildi. Müge Anlı'da Davut Kıranlı ilgili açıklama şu an gelmedi ancak sona bekletiliyor olabilir!

Ve Beklenen açıklama geldi! Davut Kıranlı öldü mü?

Müge Anlı dediğimiz gibi 15 Şubat tarihinde son sahneye Davut Kıranlı haberini bıraktı! Müge Anlı güzel haberi verdi! Davut Kıranlı ölmedi! Davut Kıranlı yaşıyor! Ancak Davut Kıranlı intihar etme haberinin doğru olduğunu söyleyelim.