Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ilginç olay! İkinci bir Tülay geri dön vakası! Karısı Zehra Kıyak'ın başka adama kaçtığı Serkan Kıyak kimdir? Serkan Kıyak nereli? Serkan Kıyak kaç yaşında? Serkan Kıyak ne iş yapıyor?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında viral olacak görüntüler yaşandı!

Müge Anlı'ya başvuran Serkan Kıyak karısı Zehra'nın kayıp olduğu gerekçesiyle programa katılmıştı. Bugün Zehra bulundu.

Müge Anlı'ya telefonla bağlanan Zehra'nın karşı komşu pideciye kaçtığı ortaya çıktı. Telefonla bağlanan Zehra Kaynak dönmek istemediğini söyleyince Serkan Kaynak kendisini yerden yere vurdu.

Peki Müge Anlı'ya katılan Serkan Kıyak  kimdir? Serkan Kıyak nereli? Serkan Kıyak  kaç yaşında? Serkan Kaynak ne iş yapıyor!

Garanti Bankası hesabı olan kişilere uyarı verdi! Bugün ve bundan sonraki 3 gün işlem yapmanız gerekiyor Garanti Bankası hesabı olan kişilere uyarı verdi! Bugün ve bundan sonraki 3 gün işlem yapmanız gerekiyor

Serkan Kaynak Bayıldı!

Eşinin kendisine dönmek istemedini öğrenen Serkan Kıyak canlı yayında bayıldı! Serkan Kıyak karısının kendisini daha önce de kaç kere aldattığını çıplak görüntülerini başkalarına gönderdiğini ama hala karısını istediğini söyledi.

Telefonla bağlanan Zehra Kıyak ise kocasını istemediğini bugüne kadar yaptıklarına saysın diyerek söyledi. Zeha kocasının kendisini eskiden dövdüğünü de söyledi