Müge Anlı kendi adını taşıyon programıyla ilgili açıklama yaptı. Pandemi nedeniyle uzun bir süre yayınlanmayan normalleşmenin başlamasıyla ekranlara dönen Müge Anlı, bu yaz programda sezon finali yapmayacaklarını söyledi.

Müge Anlı kendi adını taşıyon programıyla ilgili açıklama yaptı. Pandemi nedeniyle uzun bir süre yayınlanmayan normalleşmenin başlamasıyla ekranlara dönen Müge Anlı, bu yaz programda sezon finali yapmayacaklarını söyledi. Ancak buna rağmen Müge Anlı ile Tatlı Sert'in haftalık yayın akışında olmaması dikkat çekti. Haliyle Müge Anlı yeni bölüm neden yok? Müge Anlı ile Tatlı Sert bitti mi final mi yaptı çok merak edildi. Bu konuya açıklık getirenisim de Müge Anlı'nın kendisi oldu. İşte Anlı'nın açıklaması...Müge Anlı ile Tatlı Sert neden yok? Bitti mi final mi yaptı

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!


Müge Anlı 29 Temmuz Perşembe günü canlı yayında söyledikleriyle dikkat çekti. Normal şartlarda bu yaz sezon finali yapmadan devam edeceklerini dile getiren Müge Anlı, 11 yıllık stüdyolarından taşınacaklarını, bu nedenle yeni bölümlerinin yayınlanmayacağını açıkladı. Yeni stüdyoya geçer geçmez yayına başlayacaklarını belirten Müge Anlı, 3-4 hafta sonra yeni bölümleriyle kaldıkları yerden devam edeceklerinin müjdesini verdi.Özetle Müge Anlı ile Tatlı Sert bitmedi. Sezon finali de yapmadı. Ancak bir taşınma durumu olduğu için ekranlara ara verdi. Yani çok kısa bir sürede Müge Anlı yeniden ekranlarda olacak.

Müge Anlı kimdir? Kaç yaşında evli mi19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da doğan Müge Anlı'nın babası İlhan Anlı'dır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Meslek hayatına başlayan Anlı, çeşitli gazetelerde ve kanllarda çalıştı. Sonrasında Posta Gazetesi'nde köşe yazan Müge Anlı magazin ile ilgileniyordu. Ardından ekranlara transfer olan Müge Anlı, Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon sonunda programa Pakize Suda ile devam eden Anlı, ATV'ye transfer oldu ve Müge Anlı ile Tatlı Sert'e başladı.Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.2008'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu. Adı Lidya Akdağ'dır. Sosyal medya kullanmayan Müge Anlı'nın zaman zaman makyajsız çekilmiş fotoğrafları da magazin gündemine düşüyor.