ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 10 Şubat yaşananlar rezalet olarak lanse edildi! Muammer isimli 35 yaşındaki evli adam, 49 yaşındaki evli torun sahibi kadınla kaçtı! Sevgi isimli eşini geri döndürmek isteyen Davut canlı yayında Müge Anlı bile isyan ettirdi! Dönerse affederim diyen Davut "Güzelim geri dön" diyerek Müge Anlı çileden çıkarttı!

Müge Anlı'da büyük şok!Torun sahibi kadın ve evli sevgilisina kaçan Sevgi'nin eşi Davut ve Muammer'in eşi Semiha Cambaz canlı yayına çıktı. Semiha Cambaz eşim Muammer'den boşanacağım derken, Davut 49 yaşındaki eşi Sevgi'den boşanmak istemiyor. Davut, Sevgi'yi unutamıyorum diyerek geri dönmesini istedi!Korkudan böyle konuşuyor, eşim yapmaz!

Müge Anlı'da Davut her ne olursa olsun eşini affedeceğini dile getirdi. Muammer telefonla Müge Anlı'ya bağlandı. Biz Sevgi ile aşk yaşıyoruz! Özellikle Muammer "Denizdeki su kurursa, Sevgi ile benim aşkım o zaman kuruyacak" sözleri size yazıklar olsun dedirtti.Sevgilimin Kocamdan Alacağı var!

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında büyük rezalet sonrası Sevgi'den şok edecek bir cevap geldi! Müge Anlı'da Sevgi, kocası Davut'tan para istedi! Sevgilisinden kocasına para isteyen Sevgi karşısında Müge Anlı bile şok oldu!

Müge Anlı isyan etti!

Müge Anlı'ya Abla diyen Muammer ise Müge Anlı'yı çileden çıkarttı. Müge Anlı "Sen bana abla diyorsun annen yaşında kadını kaçırıyorsun" diyerek şok etti!

Sevgi'den büyük fikir!

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Sevgi, 50 yaşında ve hamile kalma ihtimali yok. Ancak Muammer'e hamile kaldım diyerek kendini kaçırtıyor. Muammer çok sonra Sevgi'nin hamile olmadığını anlattı. Muammer en çok "Ne zaman ölürüz, o zaman aşkımız biter" diyerek söylendi.

Annen yaşında insanı götürdün!

Muammer eşi Semiha en çok çileden çıkan kişi oldu! Rezillik yaşıyorsun dediği eşi krallık gibi yaşıyorum diyince "Annen yaşında insanı götürdün" diyerek şok etti. Semiha Cambaz ve Muammer boşanmak istiyor ancak Davut kaçan eşi Sevgi'den boşanmak istemiyor.

Çalışmak için gittiği evden eşini aldı!

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert 10 Şubat 2021 tarihinde ekran başındakileri çileden çıkarttı. Çalışmak için gittiği evden eşini alarak kaçıran Muammer sözleri şok etti. Muammer canlı yayında pişman olacağına Semiha'ya şok sözler söyledi. "Karımın beş yıl önce telefonunu yakaladım" diyerek onun da kendisini aldattığını dile getirdi. Semiha bu sözler sonrası şok olsa da "Sen çalışmak için gittiği evden adamın eşini kaçırdın" diyerek yine lafı söyledi.

Televizyon ekranlarında bugün en çok duyacağımız haber Sevgi Kıranlı Davut Kıranlı, Semiha Cambaz ve Muammer Cambaz olayı daha çok konuşulacak gibi görünüyor.