Kardeşlerim dizisi ne zaman başlıyor sorusu geçtiğimiz hafta dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlanması sonrasında Çok merakla araştırılıyor.  4 kardeşin hayat ile verdiği mücadelenin anlatıldığı Kardeşlerim dizisinin konusu nedir? Kardeşlerim dizisi Atv ekranlarının en çok beklenilen dram dizisi arasında yerini almaya hazırlanırken, bu 4 Kardeşin ne olursa olsun hayat ile mücadelesi dizinin konusunu oluşturmuş bulunmakta. Peki Kardeşlerim konusu sonrasında Kardeşlerim oyuncu kadrosu kimler var .... Kardeşlerim ne zaman başlayacak sorusu ile birlikte daha yanıtını bekleyen Kardeşlerim dizisi hakkındaki tüm soularınızın yanıtları haberimizde.

Kardeşlerim ne zaman başlayacak


Yayın hayatına başlamasına sadece günler kaldığı açıklanan Kardeşlerim dizisinin oyuncularını araştırdık. EGM Yapım'ını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci yer alırken, konusuna bir bakacak olursak, tek dertleri hayat mücadelesi olan dört kardeşin hiç bitmeyen sevgi dolu hayat hikayesi anlatılacak. Herkese her şeye rağmen korkmayan ,düştükçe birbirine tutunup yeniden ayağa Kalkan gençlere mutluluk konusu işleneceği dizinin okuma provaları Geçtiğimiz günlerde tamamlanmış iken Kardeşlerim ne zaman başlayacak derseniz Şubat ayı içerisinde başlamasını planlandığını sizlere söyleyelim.

Kardeşlerim oyuncuları


Kardeşlerim dizisinin çekimler geçtiğimiz haftalarda başladığını öğrendik. Kardeşlerim oyuncu kadrosunda ilk olarak Celil Nalçakan başrol olarak karşımıza gelmekte. En son olarak kırmızı O da dizisinde konuk oyuncu olarak rol alan Nalçakan daha önce Poyraz Karayel dizisinde Zülfikar karakterine can vermişti. Kardeşlerim dizisinin bir başrol oyuncusu ise Ahu Yağtu dur. Daha önce Kavak Yelleri ve Suç ve Ceza dizisinde rol alan oyuncu eski mankenlerimizden bilinmktedir.  Fadik Sevin Atasoy da kardeşlerim dizisinde çok önemli ir karaktere hayatverecek ve  Avrupa Yakası ,Ah Kalbim,Aylavyu gibi projelerde oynayan oyuncu en son 2016'da setlere çıkmış ve sonrasında da hiç bir projede yer almamıştı.  Cüneyt Mete'de Kardeşlerim dizisi kadrosundaki yerini aldı ve daha önce rol aldığı yapımlardan bir kaçı da Unutma Beni, Kurtlar Vadisi Kayıp Prenses gibi diziler olmakta iken,  Cüneyt Mete en son ATV ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi dizisinde rol almıştı.

Su Burcu Yazgı Coşkun;  16 yaşında olan Su Burcu Yazgı Coşkun daha önce Karadayı  ve Kuzgun ve kırmızı Oda  projelerde yer almıştı. Şimdi de Kardeşlerim dizisi ile kariyerini tamamlamayı hedefliyor.  Halit Özgür sarı ilk oyunculuk deneyimini Diriliş Ertuğrul dizisinde yaşayan Halit Özgür Sarı en son TRT ekranlarında yayınlanan Şampiyon adlı dizide rol almıştı.

Yiğit Koçak 1995 doğumlu olan Yiğit Koçak' Seni Kimler Aldı' isimli dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamış ve akabinde de 'Kimse Bilmez' dizisindeki yerini almıştır.  Son olarak Gel dese Aşk dizisinde yer aldı.