Hiçbir şeyin gizli kalmadığı ve en büyük cinayetlerin bile burada çözüldüğü gerçeği program hakkında en iyi bilinen konu olmaktadır. Yine Skandal Olan İlişkiyi Müge Anlı ve Ekibi Çözdü! Palu ailesi skandalının gündeme oturduğu tüm vatandaşlar tarafında

Hiçbir şeyin gizli kalmadığı ve en büyük cinayetlerin bile burada çözüldüğü gerçeği program hakkında en iyi bilinen konu olmaktadır.

Yine Skandal Olan İlişkiyi Müge Anlı ve Ekibi Çözdü!

Palu ailesi skandalının gündeme oturduğu tüm vatandaşlar tarafından bilinmektedir. Sarsıcı olan bu skandal haber uzun süre medya ve haber gündemlerinin konusu olmayı başarmaktadır. Arkası kesilmeyen sırlar ve suçlar nedeni ile Müge Anlı ekibi ile programın en büyük skandalı sayılabilecek Palu ailesi hakkında sayısız gerçekleri gündeme çıkartmış bulunmaktadır. Bunun üzerine daha çarpıcı bir haber olamaz derken gündeme yeni bir bomba etkisi yaratan haber yerini almaktadır. Yine skandal olan bu habere göre Sevgi Kıranlı ve Davut Kıranlı skandal ilişkileri ile gündeme oturmayı başarmaktadırlar!

Aldatmanın Böylesi Görülmedi!

Davut Kıranlı eşi Sevgi Kıranlı için inanılmaz şeyler söylemektedir. Seyirciyi ekran başına kilitleyen bu haber gündemde şok etkisini sürdürmeye devam etmektedir. Kendisinden 14 yaş küçük bir adam ile kayıplara karışan Sevgi Kıranlı için eşi Davut Kıranlı ne olursa olsun dönmesini istediğini belirtmektedir. Traktörü kullanması için şoför olarak işe aldığı Muammer Cambaz büyü yaparak veya kandırarak karımı kandırdı diyen Davut Kıranlı izleyenleri şoka uğratmayı başarmaktadır. Bu haberler sonrasında ortaya çıkan ve kendi isteği ile gittiğini söyleyen Sevgi Kıranlı büyük bir skandala imza atmaktadır. Eşim çok sessiz ve içine kapanık bir kadındır, biz çok mutlu bir evlilik sürdürüyorduk ifadelerini kullanan Davut Kıranlı, eşinin ben pazara gidiyorum diyerek evden ayrıldıktan sonra bir daha geri dönmediğini ileri sürmektedir. Sevgi Kıranlı adlı şahısla birlikte kayıplara karışan Muammer Cambaz adlı şahsın ise göz altına alındığı bildirilmektedir. Eşinin, damadının ve evladının kendisine şiddet, hakaret ve mutsuzluk yaşattığını ileri süren Sevgi Kıranlı geri dönmek istemediğini kendisinin gerçek sevgiyi bulduğunu belirtmektedir.

5 Çocuk 4 Torun Bu Duruma Engel Olamadı!

5 çocuğa ve 4 toruna sahip olan Sevgi Kıranlı için bu skandal yasak ilişki için engel olmayı başaramamaktadır. Evlatlarını, torunlarını ve eşini sevmediğini sebebinin ise onlar tarafından sevilmemek olduğunu belirten Sevgi Kıranlı bu yasak ilişki hakkında pişmanlık duymadığını hissettiren açıklamalarda bulunmaktadır. Kendisine büyü yapılmadığını veya kandırılmadığını ifade eden Sevgi Kıranlı hür iradesi ile bu skandal ilişkiyi tercih ettiğini belirtmektedir.

Doktorlar Bile Şaşırttı!

Eşini sevmediğini fakat Muammer Cambaz adlı şahıs için sevgi dolu olduğunu belirten Sevgi Kıranlı şok etmeyi başarmaktadır. Bunun üzerine kendisini stüdyoya davet ettiklerinde ise Davut Kıranlı adlı şahsın sevgi sözcükleri ile sonsuz aşkını programda ifade etmesi oldukça duygusal anlar yaşatmaktadır. Bu duygusal anların üzerine programda seni sevmiyorum ifadelerini kullanan Sevgi Kıranlı bir kere daha şok etkisi yaratacak bir davranış sergilemektedir. 5 ayrı psikolog bu durum karşısında şaşkınlarını gizleyemeyip anlam veremediklerini ifade etmektedirler.

Skandal İlişkide Davut'tan haber var!

Müge Anlı'da büyük ses getiren Davut'tan haber geldi! Davut eşinden boşandığını açıkladı! Davut, sosyal medyada herkese teşekkür etti. "Biz kötülük nedir bilmeyiz dostlar, eşim kaçırıldı sandım" diyerek beni istemeyeni bende istemem dedi.