Ebru Şahin ve Cedi Osman aşkından kötü bir haber geldi. Hercai dizisinin başrol oyuncusu Ebru Şahin ve NBA'da oynayan basketbol oyuncumuz Cedi Osman'ın ayrıldığı iddası ortaya atıldı.

Ebru Şahin ve Cedi Osman aşkından kötü bir haber geldi. Hercai dizisinin başrol oyuncusu Ebru Şahin ve NBA'da oynayan basketbol oyuncumuz Cedi Osman'ın ayrıldığı iddası ortaya atıldı. Hercai dizisinde Reyyan karakteri ile başarılı bir oyunculuk sergileyen Ebru Şahin, bir süredir NBA'da oynayan Cedi Osman ile aşk yaşıyor. Ünlü basketbolcu Cedi Osman ve Ebru Şahin'in dolu dizgin aşkları, takipçileri tarafından takip ediliyor. Sosyal medya hesaplarında sık sık birlikte fotoğraf atan ve fotoğraflarının altında yorumlaşan çift, son günlerde gözlerden uzak yaşıyorlar. Ebru Şahin ve Cedi Osman'ın sorun yaşadığı ve tartıştığı söyleniyor. Bunun üzerine ünlü çift Ebru ve Cedi'nin ayrıldığı iddia edildi. Hercai dizisiyle üne kavuşan Ebru Şahin'in Instagram hesabını kapatmasıyla ortaya atılan ayrılık iddiaları da güçlendi. Ebru Şahin ve Cedi Osman ayrıldı mı? Ebru ve Cedi ilişkisi bitti mi?

Ebru Şahin ve Cedi Osman Ayrıldı Mı?

26 yaşındaki Ebru Şahin ile 25 yaşındaki Cedi Osman, yaz ayından beri dolu dizgin aşk yaşıyorlar. Yaz ayında aniden aşklarını açıklayan ve takipçilerini şaşırtan çift, görenler tarafından oldukça beğeniliyor. ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde başrol oynayan Ebru Şahin, dizide Reyyan karakterine hayat veriyor. Son dönemlerin popüler oyuncularından olan Ebru Şahin, basketbol alanında gururumuz olan Cedi Osman ile aşk yaşıyor. Genç aşıkların aşkına nazar değdi! Ortaya atılan iddialara göre Ebru Şahin ve Cedi Osman yollarını ayırma kararı aldı. Ortaya atılan ayrılık iddiaları karşısında takipçileri araştırmaya başladı. Ebru Şahin ve Cedi Osman ayrıldı mı?Reyting rekorları kıran Hercai dizisinde oynayan Ebru Şahin geçtiğimiz günlerde Instagram hesabını kapattı. Ebru Şahin'in Instagram hesabını silmesi ile takipçileri de meraklandı. Ebru Şahin'in sosyal medya hesabını kapatması da ortada dolaşan Ebru ve Cedi ayrılık haberlerini güçlendirdi. Ebru Şahin'in Instagram hesabının kapanmasının ardından gözler sevgilisi Cedi Osman'a çevrildi. Cedi Osman'ın Instagram hesabında sevgilisi Ebru Şahin ile ilgili fotoğraflarının hala durması takipçilerinin biraz olsun içini rahatlattı. Ancak ayrılık haberlerinden emin olmak isteyen takipçiler, Cedi Osman'ın fotoğraflarının altına pek çok yorum yaptı. Takipçileri tarafından "Ebru ve Cedi ayrıldı mı? Ebru Şahin ve Cedi Osman neden ayrıldı?" soruları soruldu. 14 Şubat sevgililer gününde de özel bir paylaşım yapmayan Ebru Şahin ve Cedi Osman, ayrılık sorularını cevapsız bıraktı.Ebru Şahin Instagram Hesabını Neden Kapattı?

Bir süredir NBA basketbol oyuncusu olan Cedi Osman ile birlikte olan güzel oyuncu Ebru Şahin, Instagram hesabını kapattı. Instagram hesabını donduran Ebru Şahin'in hesabını kapatması üzerine takipçileri meraklandı. Ebru Şahin'in Instagram hesabını neden kapattığı sorusu ise gündeme oturdu. Cedi Osman ile tartışma yaşadıkları ve ayrıldıkları için Instagramını kapattığı iddia edildi. Ancak bu haberlere Ebru Şahin'in menajerinden bir açıklama geldi. Ebru Şahin'in menajeri, Ebru Şahin'in kötü yorumlardan ve mesajlardan olumsuz etkilendiği için bir süreliğine sosyal medyada detoksu yapacağını söyledi.