Son dakika haberi… İHA kameramanına tokat atarak sosyal medyanın gündemine oturan ve her kesimden tepki çeken Muharrem Sarıkaya Habertürk’teki görevinden istifa etti.

İHA kameramanına tokat atan Muharrem Sarıkaya’nın Habertürk’teki görevinden istifa ettiği öğrenildi. Yaşanan olay sonrasında sosyal medyada Muharrem Sarıkaya gündem olmuş ve sosyal medya kullanıcıları büyük tepki göstermişti. Peki olayın geçmişi ne? İşte Muharrem Sarıkaya’yı istifaya götüren o süreç….

Halkbank ve 3 Bankadan Açıklama Geldi! Başvuru Yaparak TC Kimlik ile 40.000 TL Ödeme Verilecek! Halkbank ve 3 Bankadan Açıklama Geldi! Başvuru Yaparak TC Kimlik ile 40.000 TL Ödeme Verilecek!

MUHARREM SARIKAYA İSTİFA ETTİ

Habertürk Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya mikrofonunu düzeltmeye çalışan İHA muhabiri Ahmet Demir’e canlı yayın sırasında tokat atmıştı. Muharrem Sarıkaya’nın bu davranışı sosyal medyadan büyük tepki çekmiş aynı zamanda ünlü isimler ve siyasilerde tepki göstermişti. Yaşanan olayın ardından Muharrem Sarıkaya Habertürk’teki görevinden istifa etti.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Habertürk Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya dün canlı yayın sırasında İHA muhabirine tokat atmıştı. Görüntüleri sosyal medyaya sızdıktan sonra ise her kesimden büyük tepki gelmiş ve Muharrem Sarıkaya’nın kovulması gerektiği söylenmişti. Ünlü yazarın muhabire sergilediği bu davranış sonrasında Habertürk‘ün ne yapacağı da merak konusu olmuştu. Bugün gelen son bilgilere göre Muharrem Sarıkaya Habertürk’teki görevinden istifa etti.