Akbank'ın faizsiz nakit avans kampanyasında limitler 15 bin TL'ye çıktı. Sıfır faizli nakit avansta bizleri neler bekliyor? 6 ay vade ile ek faiz ödemeden nakit kullanmak istiyorsanız işte fırsat...

Faizsiz nakit avans kampanyalarına son noktayı Akbank koydu. Çünkü öyle bir kampanya yaptı ki limitleri artırdı. Peki nakit avansla ilgli bizleri neler bekliyor? Akbank'ın güncel kampanyası hakkında merak edilenleri aktaracağız. Sizler de kredi kartı başvurusunda bulunursanız bu imkanlara sahip olabilirsiniz.

Yeni Müşteriye Faizsiz Verilecek

Akbank, mobil uygulamayı indirerek müşteri olanlar için faizsiz nakit avans verecek. Eski müşterileri kapsamayan bu tekliften yalnızca yeni müşteriler yararlanıyor. Bu sayede kısa süre içerisinde sıfır faizli ödemenizi alabilirsiniz.

nakitkredi

6 Ayda Geri Ödeyebilirsiniz

Nakit avansınızı 6 ay içerisinde eşit taksitler ile geri ödeme imkanınız bulunuyor. Akbank'ın sunduğu bir diğer avantaj ise kart limitiniz kadar nakit avans çekmeniz olarak söylenebilir. Eğer kredi limitiniz 6000 TL ise bu limite kadar faizsiz şekilde nakit avans kullanılabiliyor. Ancak limiti 20 bin TL olanlar 15 bin TL'ye kadar faydalanabilecek. Aynı zamanda 6 aydan fazla vade seçeneğini kullanırsanız faiz ödemesi yapmak zorunda kalırsınız.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Axess ya da Wings Şartı!

Başvuruda seçeceğiniz kredi kartının Axess ya da Wings olması gerekiyor. 23 Haziran'a kadar başvuru yapabilecek ve 30 Haziran'a kadar ise nakit avansınızı kullanabileceksiniz. Detaylı bilgiler Akbank'ın resmi internet sitesinde yer alıyor.