TEB, yeni müşterileri için önemli bir kampanya başlatmıştı. Kampanyada son güne doğru gidiyoruz. 250 TL'lik bonus ödemenizi hemen almak isterseniz başvuru işlemleri hali hazırda devam ediyor. İşte 250 TL'lik bonus fırsatında aranan şartlar...

TEB'in yeni müşterilerine özel pek çok kampanya yürütülüyor. Öyle ki kredi kartınız varsa bonus ödemelere de sahip olabilirsiniz. Peki TEB'in yeni kampanyası hakkında ne biliyoruz?

Market Alışverişlerinde Bonus!

Market alışverişlerinize ek olarak 250 TL bonus sizi bekliyor. 1000 TL ve üzeri yapacağınız ilk alışverişte bonus ödemeniz hesabınıza tanımlanacaktır. TEB'in yeni müşterisi olmanız fazlasıyla önemli bir detaydır. Eski müşteriler bu kampanyadan yararlanamayacaklar.

Bankalar, müşteri sayılarını artırabilmek adına bu tarz kampanyalara yer verebiliyor. Kimi kampanyalarda düşük faizli veya faizsiz kredi verilmekteyken, bazı kampanyalar ise alışveriş sonrası bonus ödemesine dayanıyor.

kredi_11zon (1)

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

31 Mayıs'ta Kampanya Sona Eriyor!

17 Nisan'da başlamış olan kampanya 31 Mayıs'ta son bulacak. Sizler de bu bilgi çerçevesinde kampanyanın son günü gelmeden başvurunuzu yapabilirsiniz. İsteseniz CEPTETEB Mobil, internet bankacılığı, banka şubesi veya çağrı merkezi aracılığıyla bu işlemi sağlayabiliyorsunuz. Güncel kampanyalara erişim için mobil uygulamanıza CEPTETEB Mobil'i yüklemeyi unutmayın.