12.000 TL ödeme alacak kişilere uygun faizlerle, kredi başvurusu Akbank tarafından verilecektir. Son dakika haberi duyuruldu!

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, 12000 TL'ye kadar ödeme alacak olan tüm vatandaşlar için uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsunuz ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, 12000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesinden faydalanmak için hemen aynı gün içinde işlem yapabilirsiniz. 

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara verilecek olan 36 ay vadeli ihtiyaç kredilerinde banka müşterisi olması durumunda, Akbank Direkt uygulaması üzerinden de sizlere, nakit kredi ödemesi yapılmaktadır. Akbank, nakit kredi ödemesinden faydalanarak, ihtiyaç kredisi alacak olan tüm vatandaşları 5 dakika içerisinde sonuç verir ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. 

AKBANK DİREKT KREDİ BAŞVURUSU

Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmek için banka müşterisi olmanız ve banka müşterisi olmanız durumunda da banka hesabınız üzerinden bir internet şifresi oluşturmanız gerekiyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar, başvuru sonucunu hemen öğrenebilecek ve onaylanan bu krediyi de kendi banka hesabına yatıracaktır. 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak verilecek olan bu kredilerde banka şartlarına uygun olan tüm Akbank müşterileri kredi ödemesi alabilir ve 50000 TL'ye kadar kredi kullanabilir. 

SMS KREDİ

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Akbank üzerinden başvuru gerçekleştirmek için ücretli bir mesaj atarak, kredi alabilirsiniz. Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlara kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi ödemesi verileceği açıklanmıştır. Akbank kredi başvurusu yapacak olan kişilere banka hemen sonuç verecek ve bu sonuca göre kredi kullanmanıza olanak sağlanakcaktır. Kredi almak isteyenler, başvuru yaparak bu banka üzerinden işlem yapabilmektedirler. Akbank kredi alacak kişilere banka internet sitesi üzerinden de kredi ödemesi vermektedir.