QNB Finansbank, otomatik fatura talimatı veren yeni müşterilerine bonus hakkı sağlıyor. Bu sayede daha ucuza alışveriş yapabilirsiniz. 120 TL'lik bonusu almak oldukça kolay. 31 Ocak 2023 son katılım tarihi olarak belirtildi.

QNB Finansbank, oldukça önemli bir kampanya ile adından söz ettiriyor. Vadesiz hesabı olanlara müjdeli haber veriliyor. Yeni müşteriler bu haberi kaçırmasın. Çünkü 120 TL bonus  hakkı kazanacaksınız. Bu sayede alışverişlerde bonusunuzu kullanabilirsiniz. Detaylarıyla birlikte bankanın müşterilerine sağladığı avantajlara gelin hep birlikte göz atalım.

Yeni Müşterilere Bonus Fırsatı!

Yeni müşteriler, elde edecekleri bonusla birlikte önemli bir avantaja sahip olacak. Vadesiz hesabınız var ise fatura talimatı vermeniz durumunda bonus kazanıyorsunuz. Bu bonusları ise 120 TL'ye kadar alabilmeniz mümkün. Sonrasında ise alışveriş harcamalarınızda bonusunuzu kullanarak indirimli alışveriş yapma imkanına erişebilirsiniz.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Fatura Talimatına 40 TL İndirim!

Otomatik fatura talimatı verenlere her fatura başına 40 TL'lik bonus verilecek. Yani alışverişlerde indirim kullanabileceksiniz. Öte yandan toplamda 3 fatura talimatına kadar bonus alabiliyorsunuz. Onun haricinde ParaPuanlarınız harcama konusunda önemli bir detaydan daha söz edelim.

25 Gün İçerisinde Harcamalısınız!

Kampanyaya katılım işlemi 31 Ocak 2023'e kadar sürecek olsa da harcama işlemini 25 gün içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Aksi halde kazandığınız ParaPuanları değerlendirememiş olacaksınız. Bu kampanyaya dair daha fazla bilgi edinebilmek adına resmi internet sitesini ziyaret edebilir veya bankanın mobil uygulamasından detaylara göz atabilirsiniz.