Nakit ihtiyacı olanlara çözüm geldi: 50.000 TL ödeme verilecek

Bankalar üzerinden kredi kullanarak nakit ihtiyacınızın olması durumunda uygun faizlerle işlem yapabileceğiniz, Yapı Kredi Bankası, sizlere 50000 TL'ye kadar ödeme vereceğini açıkladı. Nakit ihtiyacı olan kişilere 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak kredi kullandıracak olan Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu bu kampanyada nakit kredi işlemlerinizi gerçekleştirmeniz halinde sizlere 36 ay vadeli ödemeyi gelir belgesiz olarak verecektir. Yapı Kredi Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara bankalar, belirtilen politikalar dahilinde, ödemeler gerçekleştiriyor. 

ACİL KREDİ

Acil kredi hizmetinden faydalanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılan bu NAKİT kampanyasında başvuru şartlarına uygun olan vatandaşlar, 50000 TL kullanabiliyor. 

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Sms ile başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bir kredi onayı alabileceğiniz bu kampanya, nakit kampanyasından faydalanmak isteyen tüm vatandaşlar için cep telefonları üzerinden 44 11 numaralarına mesaj göndermeleri halinde verilmektedir. 

"Bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın aylık gelirinizi yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına gönderin."

Yapılacak olan başvuru sonrasında uygun faiz oranları ile birlikte sizleri işlem yapacak olan Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu bu kredi kampanyasında, sizlere hızlı bir şekilde sonuç vermektedir. Onaylanan kredi tutarını en yakın banka şubesi üzerinden kullanabileceğiniz gibi, bankanın mobil uygulaması üzerinden de hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz.