Ziraat Bankası duyurdu: 10 gün süreniz kaldı, TC kimlik ile başvuru yapın!

İş insanı Erol Sabancı'ya 'yalancı' tanıklık şikayeti İş insanı Erol Sabancı'ya 'yalancı' tanıklık şikayeti

Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte vatandaşları uygun faizlerle kredi ödemeye devam edecek. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirecek. 36 ay vadeli kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar uygun olarak kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilecektir. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olmanız durumunda kredi ödemelerinize hemen hızlı birşekilde yapabilirsiniz. 

ZİRAAT BANKASI KREDİSİ

Kredi başvurusu yapacak olan bireysel müşterilerin daha önce bu banka hesabı olması durumunda kredi işlemlerini 5 dakika içerisinde hesaplarına yatırarak hemen kullanabileceğini söylemek isteriz. 

Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin banka hesap numaraları üzerinden alacakları internet şifreleriyle birlikte kredi başvurularını hızlı bir şekilde banka müşterisi olması durumunda internet bankacılığı uygulaması olan Ziraat Mobil uygulaması üzerinden yapabilirler. 

EMEKLİYE KREDİ

Emekli olan vatandaşlar, kredi almak istiyorlarsa 10 gün içerisinde yapacakları başvurularda en düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanabiliyorlar. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kullanacak olan emeklilerin başvurularını gerçekleştirebilmeleri için maaş müşterileri olmaları, banka tarafından istenmektedir. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz kampanyalara katılarak sizlerde ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.