Ne olacak demeyin! Emekli maaşlarına ek ödeme olacak ve herkes alacak! Emekliye müjde

Emekli maaş hesapları üzerinden ek ödeme almak isteyen kişilere, ocak ayı sonuna kadar süre verildi. Ekonomik sıkıntı yaşayan emekliler, nakit ihtiyacı olmaları durumunda alabilecekleri kampanyalardan faydalanmak istiyorlarsa, T.C Ziraat Bankası başta olmak üzere diğer tüm kamu bankaları üzerinden 50000 TL'ye kadar kredi kullanabilir. 

Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen kişiler için yapılan bu kredi ödemelerinde 36 ay vadeli ödemeler gerçekleştirilerek vatandaşların kredi işlemleri hızlı bir şekilde yapılacaktır. Emekli maaş alan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa, Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank üzerinden emekli maaş alma şartı ile birlikte verilecek olan ek ödemelere, başvurularını gerçekleştirebilir. 

4337 TL Ödeme Alacakların Listesi Belli Oldu! e-Devlet'ten Hemen Kontrol Edin! 4337 TL Ödeme Alacakların Listesi Belli Oldu! e-Devlet'ten Hemen Kontrol Edin!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi ihtiyacı olan vatandaşlar için yapılan bu kredi ödemelerinde nakit kredi kullanacak olan kişilerin banka kredi şartlarına uygun olup, kredi politikalarına göre, alacakları tüm kredilerde, belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri hızlı birşekilde Kendi banka hesabı üzerinden işlem yapılmaktadır. 

Emekli maaş alan vatandaşlar, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank internet bankacılığını kullanarak da devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak alabilecekleri bu kredi kampanyalarına katılabilirler. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız sizlerde hızlı bir şekilde işlem yapabilir ve kredi kullanabilirsiniz. Emekli Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara, Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank, destek kredi ödemesi vermektedir.