Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade ile meslektaşı Gökhan Alkan bir süredir aşk yaşıyordu. Gökhan Alkan’ın sosyal medya hesabında Cavadzade’yi takip etmeyi bırakması ile çiftin ayrılıp ayrılmadığı merak konusu oldu. Detaylar haberimizde…

39 yaşındaki başarılı oyuncu Nesrin Cavadzade hem güzelliği hem de oyunculuğu ile izleyenleri kendine hayran bırakıyor. Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade ile başarılı oyuncu Gökhan Alkan son zamanlarda gözlerden uzak aşk yaşıyordu. Alkan’ ın sosyal medya hesabında Cavadzade’yi takipten çıkması ve fotoğrafları silmesi çiftin ayrılıp ayrılmadığını sorgulattı. İşte merak edilenler.

3_1280x720-17

Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan Cephesinden Beklenmedik Hamle!

Zehirlenen Fetullah Gülen Öldü mü? Sağlık Durumu Ne? Hastalığı Ne? "Fethullah Gülen’in durumu ağır" Denmişti! Zehirlenen Fetullah Gülen Öldü mü? Sağlık Durumu Ne? Hastalığı Ne? "Fethullah Gülen’in durumu ağır" Denmişti!

Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade son olarak Üç Kuruş dizisinde rol almıştı. Güzel oyuncu performansı ile izleyenleri kendine hayran bırakmayı başardı. Öte taraftan Fox TV nin en çok sevilen ve izlenen Yasak Elma dizisindeki Şahika rolü ile de adından çokça bahsettirmişti.

Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade ve ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Atışı dizisinde yer alan 34 yaşındaki Gökhan Alkan bir süredir gözlerden uzak aşk yaşıyordu. Ünlü çiftin evlenecekleri yönünde beklentiler varken Cavadzade ve Alkan çiftinden kötü haber geldi. Alkan’ın Cavadzade’yi sosyal medyadan takip etmeyi bırakması kafaları karıştırdı.

2_1280x720-15

Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan Ayrıldı Mı?

Bir süredir aşk yaşayan 39 yaşındaki ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade ile 34 yaşındaki oyuncu Gökhan Alkan çifti geçtiğimiz günlerde romantik bir tatil yapmıştı. Macaristan’nı başkenti Budapeşte’de romantik aşk dolu romantik günler yaşıyorlardı. Ancak havanın bulutlu ve kimi zaman yağmurlu olması şehir gezmelerini zorlaştırdı. Yağmurlu havaya rağmen moralini bozmayan ünlü çift bol bol fotoğraf çekmeye devam etti. Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade sevgilisi Gökhan Alkan’ a poz verip o anların tadını çıkardı.

Yasak Elma, Bizim Hikaye, Aşk Tesadüfleri Sever ve en son Ü ç Kuruş dizisinde rol alan 39 yaşındaki güzel oyuncu Nesrin Cavadzade ve 34 yaşındaki başarılı oyuncu Gökhan Alkan’dan kötü haber geldi. Daha önce de haklarında kıskançlık iddiaları ortaya çıkan ünlü çiftin bu sefer kesin olarak ayrılıp ayrılmadığı merak konusu oldu.

FOX TV ekranlarının en çok sevilen dizileri arasında yer alan Yasak Elma’da Şahika karakteri ile izleyenleri kendine hayran bırakan ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade geçtiğimiz yaz sevgilisi ünlü oyuncu Gökhan Alkan’dan evlilik teklifi almıştı. Evlenecekleri beklenen Cavadzade ve Alkan çiftinden ayrılık haberi geldi. Alkan sosyal medya hesabı Instagram hesabından Nesrin Cavadzade’yi takipten çıkarıp birlikte olan fotoğrafları da silince kafaları karıştırdı. Ünlü çiftten konu ile alakalı henüz bir açıklama yapılmadı.