Netflix'i bizlere sevdiren dizi kesinlikle ki La Casa De Papel olmakta iken,  La Casa De Papel 5. sezonu ile alakalı yapılacak bir açıklama bekleniyor. Peki La Casa De Papel 5. sezon ne zaman başlayacak? La Casa De Papel yeni sezon da ürk oyuncu olacak mı? İlk açıldığı dönemlerde hiç de popüler olmayan ve de ülkemiizde kimsenin kullanmadığı bir platform du Netflix, Ancak La Casa De Papel'in en tehlikeli hali ile ülkemizde de yayınlanmaya başlayacağı açıklaması sonrasında herkes bu İspanyol yapımın konusu dahil tüm oyuncularını sevmiş izlemeye başlamıştı.

İspanyol yapımı La Casa De Papel dizisi Türkiye'de çok fena patlaması ve tutulması ile 4. sezonunun sonuna kadar da çok büyük bir zevkle izlendi. Yani şuan La Casa de papel'in devam ediyor olmasının sebeplerinden bir tanesi de mutlaka Türkiye'de çok tutmuş olması ve milyonlarca kişi tarafından izleniyor olmasıdır.

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman gelecek


La Casa De Papel 5. sezonu ne zaman başlayacak sorusu bir hayli soruluyor. Öte yandan ortaya atılann iddialar çerçevesinde de La Casa De Papel 5. sezon Türk oyuncu olacak mı sorusu da cevabını bekliyor. Aslında diziyi çok uzattılar yorumları sosyal medya da konuşulmaya devam etse de La Casa De Papel 5. sezon ne zaman başlayacak sorusu daha çok soruluyr. İlk başlangıcında 8'er bölümden 2 sezon anlaşma yapılan La Casa De Papel 4 sezona uzatılmış ve sonrasında da ilgini devam etmesi ile de 5. sezona geçiş yapmış. Peki La Casa De Papel 5. sezon ne zaman başlayacak?

Dizinin patlaması ile birlikte Netflix'in diziyi 5. sezona kadar uzatmasına mahal vermişken, bir de Türk oyuncu sürprizi çok konuşuluyor. Dizinin özellikle de Çav Bela şarkısı ünlenen kısmını izleyici Türk karaktere yormakta iken, bakalım 5. sezon da ne gibi bir sürpriz ile karşılaşacağız. Hatta öyle ki 5. sezonunda çekimlerin İStanbul'da da yapılacağı söylenmekte iken,  Aras Bulut İynemli ve Kıvanç Tatlıtuğ oynayacak haberleri de gündemdeydi. Peki bu gerçekten doğru mu

La Casa De Papel 5. sezon çekimleri bitti


La Casa De Papel 5. sezon çekimlerinin bittiği müjdesini sizlere verelim ve üzücü haber de Türk oyuncunun olmadığını da söyleyelim. Yani ne Aras Bulut İynemli ne de Kıvanç Tatlıtuğ La Casa De Papel 5. sezon da yok. Yani İstanbul da çekilcek gbi bir durum da söz konusu değil.

 

Yani La Casa De Papel 5. sezon olacak


La Casa De Papel 5. sezzon ne zaman başlayacak sorusunun yanında La Casa De Papel 5. sezon olaca mı sorular ile Netflix severler boğuşmaktaydı. La Casa De Papel 5. sezon olacak.

Resmi Twitter hesabından  açıklama yapıldı


''5. sezonu soygun sona eriyor'' olarak yapılan resmi paylaşım ile La Casa De Papel 5. sezon olacak ama bu sezon sonrası yok...

Grubu ilk başta kuran kişi yani profesörün tutuklanması ya da ölmesi ile finale varacak olan La Casa De Papel 5. sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı olarak da HAziran ya da Temmuz ayı hedef gösteriliyor.