Nisa Mihriban bebek Geçtiğimiz günlerde Tüm Türkiye'nin gündemine oturmuş ve sütannesi ile birlikte sosyal medyada da TT olmuştu. Ancak Nisa bebekten kötü haber geldi. Peki Nisa Mihriban bebek öldü mü? Nisa bebek neden öldü?

İstanbul'un Pendik ilçesinde gelen bir ihbarı giden 112 acil sağlık ekipleri boş arazide terkedilmiş bir bebek bulmuştu. Ambulansın içinde bulunan acil tıp teknisyeni Büşra Durmaz minik bebeğe süt annelik yapmış ve ardından da Nisa Mihriban ismini vermişti. Ancak Nisa bebekten kötü haber geldi. Peki Nisa bebek öldü mü? Nisa Mihriban bebek neden öldü?

Nisa bebek öldü mü?

Nisa bebek öldü mü, Nisa bebek neden öldü sorularının yanıtı fıkralarda en çok araştırılan arasında yer alıyor. Alınan bilgiye göre Nisa Mihriban bebek yapılan sağlık kontrollerinin ardından Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne götürülmüştü. Ancak Nisa bebeğin sağlığı burada kötüye gitti ve yoğun bakım ünitesine kaldırıldı. Alınan son bilgiye göre ise Nisa bebek hayatını kaybetti.

Nisa bebek neden öldü?

Nisa bebeğin ölümüne ilişkin soruşturma başlatılırken bebeğin beyin ölümünün sebebinin boğazına kaçan kusmuk benzeri bir madde olduğu öğrenildi. Alınan bilgiye göre çocuk bakım evinde bebeğin bakımını yapan bakıcının ihmali nedeniyle Nisa bebek hayatını kaybetti. Nisa bebeğin ölümü sonrasında bakıcı hakkında taksirle yaralama suçundan soruşturma başlatıldı.

Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif... Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif...

Nisa bebeğin annesi yakalandı

Diğer yandan günlerdir Türkiye'nin gündeminde olan Nisa Mihriban bebeğin biyolojik annesi de bulundu. Olay yerindeki güvenlik kameralarını inceleyen İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri bebeği terk eden anneyi bulmak için 60 güvenlik kamerası inceledi. Cani annenin minik bebeği bıraktıktan sonra bir araca bindiği ve sahilde cinsel ilişkiye girdiği de tespit edildi. Olayın ardından yakalanan ve gözaltına alınan anne adliyeye sevk edildi.