Nisa Mihriban bebek son durumu merak ediliyor. Nisa bebek öldü yönünde çıkan haberler sonrasında hastane açıklama yapmış ve bebeğin beyin ölümünün kesinleşmediğini duyurmuştu. Diğer yandan Türkiye'nin konuştuğu Nisa bebeğin annesi tutuklandı ama peki babası nerede? Yani Nisa bebeğin başına gelenler de tek suçlu anne mi?

Annesi tarafından sokağa terk edilen Nisa Mihriban bebek acil tıp teknikeri Büşra Durmaz tarafından emdirilmiş ardından da hastaneye kaldırılmıştı. Hastanede yapılan kontrolleri sonrasında Nisa Mihriban bebek bir bakım evine yerleştirildi. Ancak bakımevinde süt kusmuğundan boğularak hastaneye kaldırıldı. Türkiye'nin İnsan Mihriban bebeğin dramını konuşurken Nisa bebek öldü yönünde çıkan haberler herkesi üzüntüye boğdu. Bu haberler sonrasında açıklama yapan hastane Nisan bebeğin beyin ölümünün henüz gerçekleşmediğini duyurduğu. Ancak minik kızın yaşama ihtimali oldukça düşük.

Olayın ardından gözaltına alınan anne ise tutuklanarak cezaevine gönderildi. Bebeği hiç istemediği öğrenilen Baba ortada yok. Peki, Nisa bebek olayında Tek suçlu anne mi? minik bebeğin Babası nerede ve neden sahip çıkmadı? Hürriyet Gazetesi yazarı Fulya Soybaş bugün köşesinde bu soruyu sordu. İşte Nisa bebek olayının diğer yüzü ve detaylar...

Nisa bebeğin babası kim?

Hürriyet Gazetesi yazarı Fulya Soybaş bugünkü köşe yazısında Nisa bebeğin tutuklanan annesini konuştu. Annenin kasten öldürmeye teşebbüs suçlamasıyla tutuklandığını belirten Soybaş, Nisa bebeğin hikayesini Tüm Türkiye'nin bildiğini ancak bir de Madalyonun diğer yüzü olduğunu söyledi. Soybaş, annenin cani ve acımasız ilan edildiğini belirtirken bu bebeğin gökten inmediğini Bir de babası olduğunu söyledi. Annenin sığınma evinde kalmasına 6 aydan fazla izin verilmediğini söylediğini Bu nedenle de sokakta kaldığını anlattığını belirten Soybaş, Nisa bebeğin durumunda Tek suçlu annemi diye sordu…

Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket.. Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket..

Asıl suçlu sistem

Bebeğin bu durumunda tek suçlunun annenin olmadığını söyleyen Soybaş, babanın hala ortada olmadığını ve bulunamadığını dile getirdi. Diğer yandan babanın bulunması için polis ekiplerinin de çalışmaları devam ediyor. Ayrıca annenin sığınma evinden çıktıktan sonra evine döndüğü olacak bu defa da Ailesi tarafından başka biriyle zorla evlendirilmeye çalışıldığı o sırada görüşlü başka bir erkekten hamile kaldığı ortaya çıktı.