Nissan'ın Qashqai otomobillerinde önemli bir indirime imza atıldı. Siz de 0,99 faiz oranlı krediyi kullanabilirsiniz. Ayrıca nakit ödemelerde geçerli 40 bin TL indirim de sizi bekliyor. Nissan Mayıs ayı güncel kampanyaları...

 Yeni Nissan Qashqai ve e-Power modelinde sizleri bekleyen çok önemli fırsatlar bulunuyor. Bu fırsatlar arasında ise tahmin edebileceğiniz üzere 240 bin TL'lik kredi paketi de yer almakta. Eğer sıfır araç satın alma planınız var ise bu kampanyayı kaçırmayın. Düşük faiz oran üzerinden kredi verilecek. Sizler de dilerseniz bu kredi kampanyasından faydalanabileceksiniz. 

240 Bin TL Krediyle Satın Alabilirsiniz

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Nissan'ın Qashqai ve e-Power modeli için 240 bin TL kredi çekebilirsiniz. Faiz oranı düşük olmasından ötürü geri ödeme planınız daha basit olacaktır. Sıfır araçlara son dönemde ciddi oranda zam geldi. Bunun önüne geçilebilmesi ve müşterilerin dikkatini çekebilmek adına önemli teklifler sunuluyor.

nissan

40  Bin TL Nakit İndirimi Mevcut!

Üstelik Nissan Qashqai araçlarında yalnızca kredi seçeneği değil nakit indirimi de mevcut. İkisinden birini tercih ederek uygun fiyatlı otomobil satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi alabilmek adına size en yakın resmi Nissan bayiliklerine müracaat etmeniz gerekiyor. Otomobil fiyatlarına Haziran ayında yeni bir zam gelmeden Mayıs ayı itibarıyla kampanyayı değerlendirebilirsiniz.