Star TV ekranlarında yeni başlayan Kağıt Ev dizisine başarılı oyuncu Serra Pirinç dahil oldu. İşte detaylar..

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Yapımcılığına  O3 Medya’nın imza attığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı; başrollerini Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu'nun paylaştığı " Kağıt Ev" dizisi 19 Nisan Pazartesi ilk bölümü ile yayınlandı. İddialı konusu ve güçü kadrosu ile dikkat çekerek belli bir kemik izleyiciyi oluşturmayı başardı.

Nur Fettahoğlu  ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünü paylaştığı ve kadrosunda Can Nergis,Tuvana Türkay, Nihal Koldaş, Yaşar Uzel ,Nejat Uygur, Helin Kandemir 'in yer aldığı dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil olduğu öğrenildi.

Erdal Beşikçioğlu'nun Ceza Hukuku Profesörü ve Olay Yeri Uzmanı Cihan Fırtına’yı, Nur Fettahoğlu'nun ise başarılı Avukat Aylin Fırtına’yı canlandırdığı diziye güzel oyuncu Serra Pirinç dahil oldu.

Kağıt Ev dizisi her pazartesi saat 20:00'de Star Tv'de yayınlanıyor.

Serra Pirinç Kimdir?

Başarılı oyuncu Serra Piliç Kağıt Ev dizisinin kadrosuna dahil oldu. Oyuncunun henüz hangi rolü canlandıracağı ise bilinmiyor. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler ise haberimizin devamında yer alıyor.

19 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Serra Pirinç, 1.68 metre boyunda, 50 kilo ve İkizler burcudur. Liseyi bitirdikten sonra kariyerinde oyunculuk üzerine yoğunlaşmış ve Tiyatro Teras'ta oyunculuk eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Bizim Hikaye adlı dizide canlandırdığı Müjde karakteri ile gerçekleştiren Serra Pirinç, ardından Vuslat dizisinde rol almıştır. En son Mucize Doktor adlı dizide yer almıştır.