Acil nakit paraya ihtiyacı olanların paraya sıkışanların dikkatine! 7.500 TL'ye kadar ödemeyi alabilmek hedefiyle işlemlerinizi yapmak ve hemen hesabınızda bu parayı görmeniz mümkündür.

O banka tam anlamıyla para dağıtıyor! 7.500 TL hesabınıza bu sabah yatmış olabilir! Acil nakit paraya sıkışanların dikkatine! 7.500 TL'ye kadar ödemeyi alabilmek hedefiyle işlemlerinizi yapmak ve hemen hesabınızda bu parayı görmeniz mümkündür. Finansbank'ta Nisan için dev kampanyalar hayata geçti. Acil nakit paraya sıkışan vatandaşlar yönünden kampanya başlatan Finansbank, yapmış bulunduğu bu kampanya ile 3 ay ertelemeli bir şekilde taksitleri ödeme basitliği başta olmak üzere 3 sene vade alternatifi ile müşterilerin çok rahat bir şekilde Kredi taksitlerini ödemesini sağlıyor. Kredi puanının 1100 ve daha da üstünde olması bu kredinin çekilmesi yönünden en uygun bir kredi puanı olarak açıklandı.

SMS ile Finansbank kredisi nasıl alınır?

Finansbank tüketici kredisi müracaatı işlemlerinin SMS üzerinden yapılması amacıyla öncelikli olarak kişilerin cep telefonlarının mesaj kısmına geldikten sonra Finansbank SMS ile tüketici kredisi müracaatı işlemlerini yapmaları mümkündür.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Nakit ihtiyacı olan vatandaşların ilk önce yapması gerekenler oldukça basittir. Müşteriler TC Kimlik numaralarını cep telefonlarının mesaj kısmına aratarak 5030'a SMS gönderdiklerinde tüketici kredisi müracaat işlemlerini başlatabiliyorlar.

2 dakika içerisinde kredi onayına göre çıkması halinde kendilerine en yakın Finansbank şubesi başta olmak üzere mobil ve internet bankacılığı uygulamalarından kullanılması ile birlikte otomatik bir şekilde hesaba onay verdiği kredi tutarının aktarılması mümkündür. Bankanın resmi internet sitesine girerek bu kampanyanın detaylarını öğrenebilirsiniz.