Bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere, Finansbank aracılığı ile birlikte kurulan enpara Bankası üzerinden işlem yapılarak kredi ödemesi verilecek.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

QNB Finansbank, kendi kurmuş olduğu, Enpara Bankası ile birlikte öncelikli olarak bankacılık işlemlerine özen gösterirken, şimdilerde ise ihtiyaç kredisi ve kredi kartı kullanacak olan vatandaşlara da uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemesi vermektedir. QNB Finansbank kredi politikalarına uygun olarak değerlendirilecek olan bu kredi kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka müşterileri olmaları halinde ihtiyaç kredisi başvurusunu 5 dakika içerisinde Finansbank'ın resmi internet sitesi üzerinden giriş yaparak kullanabilmektedirler. 

Sadece ihtiyaç kredisi için başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanacak olan kişilere banka müşterisi olmaları durumunda da iş veya ev adreslerinde kredi ödemeleri gerçekleştiriyor. şubesiz bankacılık olarak hizmet veren bu banka üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin bireysel müşteri olması ve banka kredi puanı 1000 beşyüz ve üzerinde olması durumunda, işlemlerini banka üzerinden yaparak, hemen aynı gün içinde kredi ödemesi alabilmektedir. 

ENPARA.COM KREDİ KAMPANYASI

50.000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız enpara.com üzerinden online ve gelir belgesiz kredi kullanabilirsiniz. Enpara bankası QNB Finansbank’ın kurduğu bir dijital bankadır. Bu banka sadece ihtiyaç kredisi için yardımcı olmaktadır.

Eğer enpara müşterisiyseniz online mobil uygulama üzerinden de gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredilerinde 50.000 TL’ye kadar kredi imkanı veren bu banka 3 ay ertelemeli de kredi imkanı tanımaktadır.

Enpara haricinde QNB Finansbank üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarsanız hemen krediniz onaylanır ve 50.000 TL’ye kadar gelir belgesiz krediyi şubelerden kullanabilirsiniz. QNB Finansbank üzerinden almış olduğunuz bu ihtiyaç kredisinde sizlere mobil uygulamalar üzerinden kredi destek ödemeleri verilecek ve onaylanan bu kredileri dilediğiniz zaman, hesabınıza yatırarak hemen kullanabileceksiniz.