Kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 10000 TL ve 100000 TL arasında ihtiyaç kredisi kullanmanıza olanak sağlanmaktadır.

Devlet bankaları yapmış oldukları ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birlikte vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirirken diğer bankalar ile birlikte karşılaştırma yaptığımız zaman daha düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanabileceğiniz bir kampanya hazırlamaktadır. Devlet bankalarından en çok tercih edilen ve hızlı bir şekilde kredi sonucu veren Vakıfbank, yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte vatandaşları kredi ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı. 

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Vakıfbank, banka şubeleri üzerinden internet sitesi üzerinden müşteri hizmetleri numarası üzerinden ve banka ATM'si üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilir, bu bankanın müşterisi olmanız durumunda daha avantajlı kredi kampanyasına katılabilirsiniz. 

Vakıfbank şubelerine giderek, sadece kimliğinizle birlikte gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, banka müşterisi olan tüm vatandaşların bu işlemleri gerçekleştirebileceği gibi, hem en aynı gün içinde şube yetkisinde kredi onayı alarak, hesaplarına ödemeler yaptırabilmektedir. 

Devlet bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, yapmış olduğu bu kampanyadan, nakit kredi kullanacak olan kişilere uygun faizlerle kredi işlemlerini hızlı bir şekilde yapacağını açıkladı. Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilerin, özelliklede emekli olmaları durumunda emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirebilmeleri için maaş müşterisi olması veya emekli maaşını Vakıfbank şubelerine taşıması isteniyor. 

Vakıfbank üzerinden de sadece kimlikle veya online olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şubelerinden kimliğinizle gittiğinizde 100.000 TL’ye kadar 24 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Vakıfbank üzerinden bu kredileri alabilmeniz için gelir belgesi vermeseniz bile sigorta durumunuzun iyi olması gerekmektedir. 6 aylık sigortanız varsa kredi onayı alırsanız kullanabiliyorsunuz.

Ayrıca kredi skoru 1100 ve üzerinde olan kişilerde kredi başvurusu yaptıkları zaman onay alacaklardır. Banka şubeleri haricinde resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz