O şirket ucuz arabaları piyasaya sürdü! Otomobil fiyatlarında tüm dengeler değişti. İşte sıfır otomobil fiyatları ve detaylar...

2023 yılında hem sıfır araç piyasasında hem de ikinci el piyasasında fiyatlar ulaşılmaz bir noktaya geldi. İkinci el piyasasında 400 bin TL’den aşağı araç kalmazken, sıfır araçlar için durum daha vahim. Ancak Dacia piyasaya sunduğu sıfır araçlarıyla ortalığı karıştırdı ve resmen otomobil fiyatlarını alt üst etti. Sıfır araç almayı düşünenlerin mutlaka bakması gereken o araçlar... 

Dacia sıfır kilometre araçlarını piyasaya sundu ve güncel fiyatlar vatandaşı memnun etti. Sıfır araç almayı düşünenler araçların sunulması ile birlikte talepte bulunmaya başladı. Renault’un alt markalarından olan Dacia, SUV kategorisi ile de büyük bir ilgi görüyor. Uygun fiyatları ile gelir düşük olan vatandaşların da araç sahibi olmasını sağlıyor. Peki, Dacia sıfır araba modelleri hangileri? Dacia sıfır otomobil fiyatları ne kadar?  

dacia sıfır araba fiyatları ne kadar

DAİCA SIFIR OTOMOBİL FİYATLARI NE KADAR? 

Renault'un alt markası olarak kabul edilen Dacia, güvenilerek satın alınan araçlardan birisidir. Ülkemizde de vatandaşların çok tercih ettiği bir otomobil markası olarak ikinci el araç piyasasında da sıkça tercih edilmektedir. 

Daica yeni sunduğu sıfır araçları ile şimdiden ilgi görmeye başladı. Yeni Jogger başlangıç fiyatı 730 bin TL olarak piyasaya sunulurken sıfır Duster ise 679 bin TL başlangıç fiyatı ile piyasaya giriş yaptı. 

İş insanı Erol Sabancı'ya 'yalancı' tanıklık şikayeti İş insanı Erol Sabancı'ya 'yalancı' tanıklık şikayeti

sıfır otomobil fiyatları mayıs 2023

Yeni Sandero modelinin başlangıç fiyatı 634 bin TL olarak belirlenirken, Sandero Stepway ise 618 bin TL oldu. 

sıfır araba fiyatları ne kadar