Beklenen destek sosyal medyadan duyuruldu. Fatura desteği olarak geçiyor ve onay verildi. Tüm gözler bu habere kilitlendi. İşte ödemeyi nerden nasıl alabileceğinize dair detaylar!

Öğrencilerin yaşadığı öğrenci evlerine “Doğal Gaz Fatura Desteği” başlığı altında aylık 400,00 TL yardım yapılacak.

Üsküdar Belediyesi, üniversite öğrencilerinin yaşamakta olduğu öğrenci evlerine aylık 400,00 TL doğalgaz yardımı yapacağını sosyal medyada duyurdu. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, kampanyayı bir öğrenci evini ziyaretinde sosyal medyadan bizzat duyurdu.

image10-1585815712

Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı! Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı!

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, belediye tarafından üniversite öğrencilerine doğalgaz destek kampanyası başlatıldı. Kış boyunca, Üsküdar'da yaşayan öğrencilerin evlerindeki doğal gaz faturasının belediye tarafından karşılanacağını belirten Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen sosyal medyada tüm takdirleri de toplamış durumda.

Belediye Başkanı Türkmen "Üniversite eğitimi için İstanbul'a gelen ve Üsküdar'ımızda ikamet eden öğrencilere sıcacık bir müjdemiz var demiştim. Öğrenci evinde kalıyorsanız hemen belediyenize başvurun. Çünkü kış boyunca doğal gaz faturalarınızı biz ödeyeceğiz." Cümleleri ile yapacakları kampanyayı duyurdu.

kiz-ogrenci-yurdu

Belediyenin yaptığı açıklamaya göre üniversite öğrencilerinin yaşadığı öğrenci evlerine aylık doğal gaz destek miktarının 400 TL olacağı kampanyaya, İstanbul'da bir üniversitede örgün eğitime devam eden ön lisans, lisans veya yüksek lisans öğrencisi olan, ilçe sınırları içerisinde en az 3 öğrencinin ikamet ettiği bir evde kalan, normal öğrenim süresi içinde eğitimine devam eden ve İGDAŞ abonesi olan öğrenciler katılabilecek.