Mevzular Açık Mikrofon ile ciddi bir ses getiren Oğuzhan Uğur, bu defa yeni formatı ile şimdiden "olay" oldu. Uğur eski davaları karıştıracağı formatı ile ayrı, meydan okuması ile ayrı tüm dikkatleri üzerine çekti.

YouTube kanalı Babala TV'deki Mevzular Açık Mikrofon programıyla milyonlar tarafından izlenen ve son zamanların en çok dikkat çeken ismi olan Oğuzhan Uğur, yeni formatını duyurunca heyecan, sevinç ve tabiki "rahatsızlık ve korku" aynı  anda başladı.

Siyasi liderlerin konuk edildiği ve gençlerin sorular sorduğu özlenen bir formata imza atan başarılı isim Oğuzhan Uğur, bu defa da geçmişte kapanan ünlü davaları tekrar masaya yatıracaklarını açıkladı.

Uğur'un "3 hakim, 3 savcı, 3 avukat ve bir salon dolusu hukuk öğrencisi. Geçmişte kapanan ünlü davaları tekrar masaya yatıracaklar" diye tanıttığı program sonrası çok sayıda telefon aldığı öğrenilirken "Yapacağız kusuruma bakmasınlar" diyerek meydan okuması da alkış topladı.

Efsane Kasım İndirimleri Hepsiburada Black Friday İndirimleri Trendyol Başladı! Hangi Ürünler İndirimde? Efsane Kasım İndirimleri Hepsiburada Black Friday İndirimleri Trendyol Başladı! Hangi Ürünler İndirimde?

Oğuzhan Uğur | Açık Mikrofon Mevzular #shorts #short #shortsvideo - YouTube

YouTube'da milyonlarca defa izlenen programında konuk olan siyasilerin stüdyodaki gençlerin soruları ile karşılanması geniş bir kesim tarafından takdir toplayan ve oldukça çarpıcı diyaloglar ve açıklamaların ortaya çıkmasını sağlayan Oğuzhan Uğur, şimdiden oldukça dikkat toplayan yeni formatını şöyle duyurmuştu,

Oğuzhan Uğur, Mevzular Açık Mikrofon'dan sonra yeni formatını duyurdu ve meydan okudu: Ne telefonlar aldım

 "Mevzular Açık Mikrofon tüm hızıyla devam ederken, yeni ve ağır bir format daha geliyor. 3 hakim, 3 savcı, 3 avukat ve bir salon dolusu hukuk öğrencisi. Geçmişte kapanan ünlü davaları tekrar masaya yatıracaklar. Yorumsuz, sadece kitaba uygun şekilde tekrar göz atacaklar. Tanıtımlar pek yakında…Davalar anketle seçilecek, yani hangi davanın masaya yatırılacağına yine siz karar vereceksiniz. Kafanız rahat olsun."

İşte ses getiren bu açıklamasının ardından yeni bir paylaşım daha yapan Uğur, yeni formatı duyurduktan sonra yaşanılan durumu "Şimdiden ne telefonlar aldım ne telefonlar. YAPACAĞIZ kusuruma bakmasınlar. Tanıtımlar yakında." diyerek açıkladı.

OGHZNA