Arda Güler'e Tepki Dinmiyor! Sosyal Medya Genç Futbolcuyu Ateş Altına Aldı! Arda Güler'e Tepki Dinmiyor! Sosyal Medya Genç Futbolcuyu Ateş Altına Aldı!
A Milli Futbol Takımı'nın Premier Lig'in West Bromwich takımında top koşturan futbolcusu Okay Yokuşlu, Radyospor'a verdiği demeçte Avrupa Şampiyonası, Liverpool'a transfer olan Ozan Kabak ve Celta Vigo'da oynatan Emre Mor'a ilişkin açıklamalar yaptı. Haziran ayında düzenlenecek Avrupa Şampiyonası'nı kazanabileceklerini kaydeden milli futbolcu, bunu gerçekleştirecek oyuncu kalitesine sahip olduklarını belirtti.Dünya Kupası Elemeleri'nde Hollanda ve Norveç karşısındaki oyunlarıyla kalitelerini gösterdiklerini kaydeden Yokuşlu, Letonya ile berabere kalmalarının kendilerinde yumruk yemiş etkisi yarattığını aktardı.

"Başımızda Şenol hoca var, oyuncular kaliteli"


Gruptaki ilk iki maçta bütün planlarını sahaya yansıtabildiklerini kaydeden Yokuşlu, zor maçları kazandıklarını ancak hiç düşünmedikleri bir maçta takıldıklarını dile getirdi. Grupta 9 puana ulaşarak rahatlamak varken 7 puanda kaldıklarının altını çizen Yokuşlu, bu beraberliğin kendilerine ders niteliğinde olduğunu söyledi. Takımın başında Şenol Güneş gibi bir deneyimin bulunduğunu ve oyuncu kalitesinin de üst düzey olduğunu vurgulayan Okay Yokuşlu, Avrupa Şampiyonası'nda büyük işlere imza atabileceklerini kaydetti.


Ozan Kabak'ın Liverpool'a transferi!


Sezon arasında Schalke 04'ten Liverpool gibi bir dünya devine transfer olan milli oyuncu Ozan Kabak hakkında yorum yapan Yokuşlu, "20 yaşında o sorumluluğu almak kolay değil" diyerek arkadaşı Ozan'ı tebrik etti. Ozan'ın gelişmeye çok açık olduğunu ve üstün yetenekleriyle beraber her maçta kendisini geliştirdiğini söyleyen Yokuşlu, milli oyuncunun başarılı olmasını yürekten dilediğini belirtti.


Emre Mor'un durumu!


Borussia Dortmund, Celta Vigo ve Galatasaray gibi kulüpler de top koşturan ve "geleceğin Messi'si" olarak görülen Emre Mor'un kariyerinin başlarında büyük bir çıkış yakaladığını belirten Okay Yokuşlu, daha sonra bu formun düştüğünü söyledi.23 yaşındaki genç oyuncunun kendisinde yüklenen yüksek beklentilerle maalesef başa çıkamadığını aktaran Okay Yokuşlu, genç oyuncuya destek vermek gerektiğini dile getirdi. Bundan sonra yapacağı çalışmalarla Emre Mor2un kendi kariyerini çizeceğini kaydeden milli oyuncu, henüz çok genç olan Emre Mor'un yeniden eski formuna dönebileceğini sözlerine ekledi.

Editör: İlan35