Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar
ABD'li 31 yaşındaki ünlü şarkıcı Taylor Swift, eski sevgilisi Joe Jonas'a hitaben kaleme aldığı öne sürülen Mr. Perfectly Fine (Bay Mükemmel İyi) adlı şarkıyı tekrar seslendirdi. Çok beğenilen şarkıyı tekrar seslendirmesiyle eleştirilerin odağına yerleşen ünlü şarkıcı, eleştirilere kulağını tıkadı. Scooter Braun'un, ünlü şarkıcının yaptığı ilk 6 albümü satması üzerine şarkıların haklarını yeniden kazanmak isteyen Taylor Swift, parçalarını yeniden seslendirme kararı aldı.


Taylor Swift şarkıları neden yeniden seslendiriyor?


2008 yılında piyasaya sürdüğü Fearless albümünde yer alan 16 şarkıyı yeniden seslendirmek için kolları sıvaya Taylor Swift, bu işlemi diğer albümleri için de yapacak. Fearless albümünü özel hale getiren durumlardan biri de ünlü şarkıcının yollarını ayırdığı eski sevgilisi Joe Jonas'a yönelik bazı göndermelerin bulunduğu iddiası oldu. Taylor Swift'in eski sevgilisi Jon Jonas ile 2019 yılında evlenen Sophie Turner'ın, ünlü şarkıcının yeni şarkısını paylaşması tartışmalara neden oldu.


Taylor ile Sophie arasında karşılıklı jestleşme!


2019 yılında final yapan Game of Thrones dizisindeki Sansa Stark dizisindeki rolüyle akıllara kazınan Sophie Turner, Taylor Swift'in şarkısını paylaştı ve "Bu bir patlama değil" notunu düştü. Taylor Swift, dizinin son bölümünde son olarak Kuzey topraklarının kraliçesi seçilen Sansa Stark karakterini canlandıran Sophie Turner'ın paylaşımını yanıtladı.Turner'ın paylaşımını kendi Instagram hesabının hikayesinde paylaşan Taylor Swift, paylaşıma "Kuzey’in Kraliçesi için sonsuza kadar diz çöküyorum" notunu düştü. Jon Jonas nedeniyle ikilinin arasında bir çekişme olduğunu düşünen Taylor Swift hayranları ise bu karşılıklı jestlerin ardından ters köşeye yatmış oldu.

Editör: İlan35