Renault otomobil piyasasına bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Maliyetler azaltılarak herkesin araba sahibi olması sağlanacak! İşte detaylar

Ajan İddiası! Jeremy Rifkin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Ne Mezunu? Ne İş Yapıyor? Ajan İddiası! Jeremy Rifkin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Ne Mezunu? Ne İş Yapıyor?

Şaka değil gerçek! Okuduğunuza inanamayacaksınız! 190 bin TL'ye sıfır Renault Tailant! Fransız otomobil markası Renault, kısa süre önce satın aldığı hisse ile adından söz ettirmeyi başardı. Etkinlik fırsatları kapsamında sunulan hizmetler ile son günlerde Renault markalı araçlar alanında hareketli anlar yaşandı.  Renault, yeni Tailant'ı 190.000 TL’ye satacağını duyurdu. Aracın özellikle kaportası olmak üzere iç tasarım yapısı da dikkat çekiyor. 

İlgileri Üzerine Çekiyor!

Markanın araçları, ihtiyacınız olan her şeyi size vermek için tasarlanmış bir araç grubu olarak ön plana çıkıyor. Renault, son günlerin en çok konuşulan otomobillerini premium hizmet fırsatıyla lanse ediyor.

Sunduğu tüm araçların parasının karşılığı ürünler olması, markaya karşı tutumu artırmaktadır. Markanın 350.000 TL'nin altındaki araçlarıyla birçok kişi eski modellerin satışını yaparak Renault mağazalarına akın ediyor. 

Renault, en son Yeni Taliant modelini tanıttıktan sadece 24 saat sonra büyük ilgi gördü. Kısa sürede tüm dünyada binlerce araba satıldı. Türkiye'de insanlar bu araçlara yoğun ilgi göstererek Renault mağazalarına akın etti.

Markanın önümüzdeki günlerde yeni kampanyalar başlatarak otomotiv pazarının seviyesine uygun yeni araçlar üretmesi bekleniyor. Üretilecek yeni otomobilin 190.000 TL'lik bant pazarında yer alacağı bildiriliyor. 

ilan365.net özel haber